Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Türk Milletinden Korkulur.

Ümit Vaysaloğlu

Önerilen Mesajlar

bana böyle işler gelmez ben parçayı değiştirsem.emin olun gider arabayla takla atar sakat kalırım ..ALLAH bana böyle hırsızlık nasip etmesin.türk milleti olarak gayri meşru ya duyduğumuz ilgiyi kurallara uymaya duysaydık Türkiye cennet olurdu...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayakkabı fuarına katılan bazı firmalar fuardan 2 gün önce koşulsuz bir hafta içinde iade kabul eden elektronik marketlerden en kaliteli projeksiyonu alıp fuar müddetince kullanıp fuardan sonra biz bunu beğenmedik diyip iade edip paralarınıda geri alıyorlardı. :)

Hatta biz geçen sezon afiş çekimleri için bir firmadan 3 4 adet erkek giyim alıp mankenli fotoğraf çekiminde kullanıp sonrasında aynı gün içinde olmadı deyip geri verdik. :) :)

Ama ilk anlattığımı ben yapalımmı desemde babam kabul etmemişti :) Hatta enseme bi şaplak yemiştim duymamış olayım derken peder :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İstanbulda hırsızlıkta kullanılan araçların çoğu da rent a car aracıdır. Hırsızlık olur plaka ortaya çıkarsa hemen uydurma evraklar ile adli hasar minimize edilir. Şimdi bu dolandırıcılığı da duyunca sektörün insan kalitesini daha iyi kavradım. Beyinler ilime/iyiliğe değil haydutluğa çalışır olmuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hep böyle şeyler söylenir duyarım....Ben aracımı servise bakım için dahi götürdüğümde alıp servis alanına çekerler ve ben araç başında beklemek istediğimi belirtiğimde prensip olarak müşteriler bekleme salonu dışında durmaması gerekiyor anlayışınız için teşekkürler diyorlar....yani ben daha bakımda kendi aracımı bile dinlenme salonundaki kapalı devre büyük ekran TV den izleyebiliyorum...Bu adamların yaptıkları tüm Türk halkına mal edilmesi de ayrıca can yakıcı bence.........

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford için tur oto.......Aslında bir nevi müşteri güvenliği için de demişlerdi.......

Tan Oto'da ekrandan aracı izleme gibi birşey yok da onun için dedim.. Aracı bi almışlardı araç kayboldu gitti, bir daha bulabilene aşkolsun.. görünmüyor da.. Yaptık dediklerini gerçekten yaptılar mı bilmiyorum bile.. Gözle görülenler hariç elbette..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tan Oto'da ekrandan aracı izleme gibi birşey yok da onun için dedim.. Aracı bi almışlardı araç kayboldu gitti, bir daha bulabilene aşkolsun.. görünmüyor da.. Yaptık dediklerini gerçekten yaptılar mı bilmiyorum bile.. Gözle görülenler hariç elbette..

Alperen aslında tandoğan daki servis sana daha yakın hemde bayramlarda ve kampanyalarda msj. da atıyorlar (bilgilendirme amaçlı) eee ikramlarıda fena sayılmaz..he.he.he

şaka bir tarafa bir ziyaret et istersen belki beğenirsin...........

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford için tur oto.......Aslında bir nevi müşteri güvenliği için de demişlerdi.......

Tur oto, şu sıralar gitmeyi düşündüğüm servis, fiyat olarak çok uygun da fiyat verdiler 15,000 bakımı için. Bekir abi, sen oraya mı gidiyorsun, tavsiyelerin ve izlenimlerini benimle paylaşırsan sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alperen aslında tandoğan daki servis sana daha yakın hemde bayramlarda ve kampanyalarda msj. da atıyorlar (bilgilendirme amaçlı) eee ikramlarıda fena sayılmaz..he.he.he

şaka bir tarafa bir ziyaret et istersen belki beğenirsin...........

Aracı Tan'dan aldığım için hiç Tur'a gitmemiştim.. İşyerime de Tan yakın epeyce.. Ama eve de Tur yakın.. Bakalım.. Servise gidecek olursam Tur'a gideyim artık..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guest Sadık Taşyürek

yok artık bu kadarına da pes, böylesini ilk kez duydum ve hayretler içinde kaldım. geçen haftalarda Ankara'da yanlış hatırlamıyorsam Yıldız sanayi sitesiydi. neredeyse Yok yok. diyebilirim. daha 1 aylık F3 dahi parça parça satılıyordu, varın artık gerisini siz düşünün. ihtiyacı olan varsa gitsin oradan alsın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tur oto, şu sıralar gitmeyi düşündüğüm servis, fiyat olarak çok uygun da fiyat verdiler 15,000 bakımı için. Bekir abi, sen oraya mı gidiyorsun, tavsiyelerin ve izlenimlerini benimle paylaşırsan sevinirim.

Ben aracımı oradan almıştım...Birde gelen msj. la yazlık ücretsiz bakım yapmışlardı.Tabii 15.000 bakımıda (şu an 12500 de) orada yaptırmayı planlıyorum...Ümit şu ana kadar ilgi ve alakaları iyi birde şu araç bakımdayken TV den izleme işi....sanki yeterli gibi.......

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.