Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sol Ön Tampon Ve Sis Lambası Hasarı

Fazıl Arslangiray

Soru

Merhaba arkadaşlar geçen gün babam park ederken sol ön tamponu sis farından başlayarak çamurluğa kadar derin bir şekilde sürttürmüş. servise götürmüş nasıl yaparız diye kaskodan yapılacak ve 500tl demişler. Bir(1) hafta araba serviste kalacak demişler. Fiyat için ve sürenin niye bu kadar fazla olduğu hakkında bilgisi olan var mı acaba? Bana ne yapmamız gerektiği hakkında yardımcı olur musunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Sağolun ben o zaman kendim ilgileneyim bu konuyla. Babam sormuş vurunca hemen ön tampon değişecek demişler bir haftada yaparız demişler...

Onu diyenler hakikaten temiz bir sopa istiyorlar.Bu ne fırsatçılıktır ya 100 200 liralık ve 2 günlük işe 500 de bide 1 hafta de hakikaten dövücen bunları millete örnek olsun diye.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Şimdi kaskodan yapılacağı için , sisin krom parçası değişecek.

Tampon değişmez tamir edilir. Artık sigortalar bu yolu izliyor.

Bunun içinde tampon sökülüp auto king tarzı yere gönderilir.

Gitti yapıldı geldi takıldı derken 1 hafta normal. Krom çercevede değişeceğine göre 500 TL normal kasko fiyatı.

Tabi siz kaskoyu işin içine sokmayayım derseniz sanayide arkadaşların dediği rakamlara işi bitirebilirsiniz.

Geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

kusura bakmayın pek anlamadığımdan soruyorum autoking neresi.Eskişehirde varmıki bu tarz bir yer.
http://www.autoking.org/servisler_eskisehir_53.html

http://www.ziebart.com.tr/h714/ziebart-kucuk-alan-onarim-sistemleri-ile-otomobilinizin-gorunumu-kusursuz!.htm

http://www.ziebart.com.tr/i871/iletisim.htm

Bunlara bir bak kardesim :)

Serdar yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

100 liraya çıkarsın bu işin içinden kaskonun anlaşmalı mini onarım yapabilecek her il için verdiği bir liste vardır ordan bak hangisi yapıyorsa ona gotür tamir ettir tamponu. Sis farı çerçeveside 100 tl civarı birşey. Kasko da delinmez geçmiş olsun

Yakup Çağatay tarafından düzenlendi
chat dili kullanmamaya dikkat edelim.Nerdeyse her kelimeyi düzenledim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sağolun arkadaşlar tavsiyeleriniz için. Birşey daha soracağım autoking tarzı bir yere gittiğimde garanti zarar görümü garantisi iptal olur mu arabanın...

hayır garantiye hiç birsey olmaz zaten kaskonun mini onarımıda var ucretsız bır sekılde yaparlar...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sağolun arkadaşlar tavsiyeleriniz için. Birşey daha soracağım autoking tarzı bir yere gittiğimde garanti zarar görümü garantisi iptal olur mu arabanın...

Sigortacınızla mini onarım istiyorum diye görüşün sizi yönlendirir zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

allianz kaskomuz şimdi faturayı inceledim mini onarım dahil yazıyor sanırım anlaşmalı yerde autoking miş. sağolun sze danışmasam çoktan götürmüştük 500tl ve 1 hafta arabasız kalacaktık...Teşekkür ediyorum hepinize...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba tekrar arkadaşlar bugün autoking e gittik mini onarım için kasko poliçemiziede götürdük kasko full+ poliçede akıllı mini onarım dahil yazıyorken kasko da FKASKO olduğu için allianz ı aradılar oradan fkasko olunca sadece kendi otokoç servisleri yapıyormuş. FKASKO nedir? kasko full iken böyle bir ayrım var mı? kafama takıldı ne yapmamız gerekiyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba tekrar arkadaşlar bugün autoking e gittik mini onarım için kasko poliçemiziede götürdük kasko full+ poliçede akıllı mini onarım dahil yazıyorken kasko da FKASKO olduğu için allianz ı aradılar oradan fkasko olunca sadece kendi otokoç servisleri yapıyormuş. FKASKO nedir? kasko full iken böyle bir ayrım var mı? kafama takıldı ne yapmamız gerekiyor...

Fazıl hocam öncelikle geçmiş olsun servisler bu tarz şeylerde sorunu çözmek yerine kesip atmayı tercih ediyorlar o yüzden kaskoyu servisi bulaştırmayın işe çünkü yapılan işlem kayıtlara geçeceği için aracınız ilerde hasarlı muamelesi görecektir bence araştırın ve iyi bir kaporta boyacıya boyatın tahminim 200 tl masrafınız olur ve boyanın kurumasıyla beraber 2 günlük işiniz olur tekrar geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.