Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2 Makyajlı X Paket Hakkında Yardım

Anıl Arslan

Soru

Herkese merhaba , başlıkda belirtiğim gibi makyajlı kasa x paket büyük ihtimal hb 1.6 dizel focus almayı planlıyorum bir iki araç buldum 2011 modeller iki araçtada anahtarsız çalıştırma sistemi bulunuyor fakat esp seçeneğinide işaretlemişler bu araçda esp+tcs paket halinde satılıyordu 2011'lerde standartmı oldu ? Aracın yol tutuş performansını virajlardaki durumunu merak ediyorum , direksiyon yüksek hızlarda sertleşiyormu tepkileri nasıl araçda sport vs herhangi bir çekiş sistemi bulunuyormu bunları merak ediyorum bir forumda sport-normal tuşları olduğunu okumuştum kafam karıştı iyice jantları standart kullanmıyıcam st jant ilk modifiyem olucak bununda yol tutuşuna katkı sağlıyıcağına inanıyorum herkese iyi forumlar şimdiden teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Anıl istanbul'da Çevre yolunu kullanmadan Avrupaya vs geçilmiyor benim bildiğim.. Kısa süreli hesaplamalarda %20 bile sabit yüksek hızla gidersen ortalamanı çok rahat düşürürsün..

Bunlar sadece kişiyi kandırır..1-2 depo hiç sıfırlamadan gez ondan sonra çıkan sonuca bak mesela :yeah: okey

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

D sınıfı 180bg aracı 45bine alabileceğiniz tek ülke Türkiye'dir herhalde.Ya da 10 yıl önce böyle bir şey hayaldi. Keyif arabası aslında, uzun yolda keyiflidir onu kullanmak.

Bu aracı kullandım ayrıca dünde kırmızı ışıkta bir kalkışımız oldu kendisiyle; 180 beygiri her iki durumda da hissedemedim açıkçası.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Anıl istanbul'da Çevre yolunu kullanmadan Avrupaya vs geçilmiyor benim bildiğim.. Kısa süreli hesaplamalarda %20 bile sabit yüksek hızla gidersen ortalamanı çok rahat düşürürsün..

Bunlar sadece kişiyi kandırır..1-2 depo hiç sıfırlamadan gez ondan sonra çıkan sonuca bak mesela :yeah: okey

Yakup abi inan bayramın ikinci günü beylikdüzün'den saat gece 12 de çıktık 01:45 gibi evdeydik köprü trafiği felç durumdaydı eve geldim kesin 11 i geçmiştir dedim yine 9,4 bugün 150tl yakıt alınmış kadıköyden gelince hala 9.4 pek devirli kullanmıyoruz aracı.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu aracı kullandım ayrıca dünde kırmızı ışıkta bir kalkışımız oldu kendisiyle; 180 beygiri her iki durumda da hissedemedim açıkçası.

Aydın abi şöyle bir durum var bu araçda 6 ileri olduğu için 1.vitesi sadece aracı kaldırmak amaçlı 1600kg bir araç 8.9 saniye 0-100km aracın tadını 2 den sonra hisediyorsunuz
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yakup abi inan bayramın ikinci günü beylikdüzün'den saat gece 12 de çıktık 01:45 gibi evdeydik köprü trafiği felç durumdaydı eve geldim kesin 11 i geçmiştir dedim yine 9,4 bugün 150tl yakıt alınmış kadıköyden gelince hala 9.4 pek devirli kullanmıyoruz aracı.

ilk nokta'da sıfırlanmış mu bu ? yoksa süre gelen bir verinin sonrası mı ?

Dediğim şeylerin farkını biliyorsun değil mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İstanbuldan çıkmadan sıfırladım tokata giti orda geçen 1 hafta sonra tekrar istanbula geldi 2 ay oldu istanbulda kullanıyor sadece hafta sonları yol bilgisayarı verisi dediğim gibi 9.4

O zaman normal :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Şimdi üniversiteyle evin arasıda baya uzak olduğu için dizel şart focus da tasarımıyla benim için en iyisi olucak diye düşünüyorum :) İnsignia almadan önce eski siteye bende üyeydim sedan siyah vardı bayide yoksa ozamandan beri focusclub'lı olucaktım kısmet :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Insignia -->1.6 180 hp 9,2 saniye ağırlık 1550 kg

Focus--> 1.6 180 hp 8.0 saniye ağırlık 1340 kg

Focus--> 1.6tdci 115 hp 10.9 saniye ağırlık 1350 kg

Ekleme

Mondeo --> 1.6 160 hp 9.3 sn ağırlık 1498 kg :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Focus tutturamıyor abi videoda fabrika verilerini

Sen o video'ya bakma sadece ;) Aksini gösteren diğer videolarda sitede mevcut.

Manuel araç da her şöför beceremez.Sen çıkarabiliyormusun ?

Yani bunlar (video) kriter değil verisi neyse o'dur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sen o video'ya bakma sadece ;) Aksini gösteren diğer videolarda sitede mevcut.

Manuel araç da her şöför beceremez.Sen çıkarabiliyormusun ?

Yani bunlar (video) kriter değil verisi neyse o'dur.

Youtube'da ulaşabildiğim bu oldu ama boş bir zamanda sitedekilerede göz atıcam.Focus 3'de niyetlenmiştim ama ısınamadım araca :(
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.