Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İşte Karşınızda Yeni Iphone 5

Önerilen Mesajlar

Fake video zaten. Ve evet 4.0 inç bekleniyor.

3.2 inchlik wildfire ı aldığımda 3.7 inchlik iphonelar ve Desire bana dev gibi geliyordu. İnsanlar bu kadar büyük telefonu nasıl kullanıyor yahu diyordum kendi kendime . Şu an 4.3" lik sensation bana küçük geliyor. 4.7 ideal gibi yani s3 ve one X.

İphone çok iyi gerçekten ama bana küçük geliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu an 4.3" lik sensation bana küçük geliyor. 4.7 ideal gibi yani s3 ve one X.

Kişiye göre değişiyor. Ama 4.7 hafif büyük geliyor tek elde kullanırken. 4.3 veya 4.5 daha uygun diye düşünüyorum. Geçen gün telefonumu kardeşime verip, 4s alacaktım. Gittik baktık, elimde evirdim çevirdim kıyamadım telefonuma. Yenisi bir aya gözükür, ama ondan da beklentim yok. One x'in genel kalitesinden çok çok memnunum. 1-1,5 ay içinde jb de gelecek. İyice hızlı ve optimize edilmiş bir hale gelecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani bu bir multimedya telefonu sadece kulağa götürüp konuşmuyorsun ki. Film izliyorsun kitap okuyorsun oyun oynuyorsun.

Küçük ekranla bunlar iyi olmuyor.

Yok bunları yapmayıp sadece konuşup mesaj atacaksan en fazla face e twittere gireceksen o iş için zaten çok uygun fiyatlı telefonlar var.

Senin için olmayabilir ama 4,5 - 4,7 benim için ideal.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.