Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Destek: Aktif Sehir Ici Guvenlik

Fatih Ağ

Soru

Merhaba :Mayıs ayında focus3style plus paketini aldım. Aracı aldığım ilk gün aktif şehir içi güvenlik sisteminden seyir halindeyken ses geliyordu servise 2gun gittiğimde sünger ile tampon yapalım sesi keser denildi. Aracı alalı 2ay olmadan 4kapi fitili açıldı servise ve call Center ile irtibata geçtik dün aktif şehir içi güvenlik sadece kutu çerçevesi değişti ve sonrasında test edin sistemde bir problem olmasın dedim ve test ettiler aktif şehir içi güvenlik sistemi devreye girmedi bu şekilde 10 kere denedi. Aracın on tarafı denemede cızıklere oluştu. Konu hakkında nasıl bir çözüm önerirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Focus Club TrForum Yardımı" kategorisinden "Focus GarajıFocus IIISorular ve Sorunlar" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

testi ne ile yaptılar bunlarda çizikler oldu.

Servis ziyaretinden zonra sizi telefonla merkezden anket için arayacaklar.

Memnuniyetinizi numaralandırın diyecekler. Düşük verdiğinizde servisin paçaları tutuşacak emin olun.

Umarın sorununuz halledilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

aktif şehir içi güvenlik sistemi devreye girmedi

Sizin gibi aynı sorundan muzdarip kişiler var hatta bu sorun son günlerde baya bir artmaya başladı kronik bir sorun haline gelmesi yakındır gibime geliyor.Ben sizin yerinizde olsam açıkçası onu düzeltene kadar çok başına ekşirdim servisin.Sonuçta bir fiyat farkı alındı araba alınırken bu özellik için.Önde oluşan çiziklerede pasta uygulayın geçer.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ferhat abi bir çoğu kullanmayı bilmiyor.

30 km/h altında aktif fakat duran cisim için değil bu..

Aradaki hız farkı 15 km/h altında olmalıdır..Olay bu.

Kronik olsa bizim testlerde anlardık..Hiç sekmedi.

Detay:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ferhat abi bir çoğu kullanmayı bilmiyor..

Umalım ki öyle olsun :) .Benim aracımda bu özellik olsa ve bir kaza durumunda çalışmayıp kaza yapmamı engelliyemezse baya bir sinir olurdum gibime geliyor. :)

Sonuçta dediğin gibi o özelliği kişi kendi kullanmıyor araba duruma göre kendi kullanıyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Umalım ki öyle olsun :) .Benim aracımda bu özellik olsa ve bir kaza durumunda çalışmayıp kaza yapmamı engelliyemezse baya bir sinir olurdum gibime geliyor. :)

Ummalık durum yok..Açık ve Net yazıyorum ben sana :D

Sistemin kuralları ap açık ortada.. çok az üstünde bir hızla gidersen ÇARPAR

Sistemin amacı zaten azaltmak eğer mümkünse engellemek..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sistemin amacı zaten azaltmak eğer mümkünse engellemek..

Boşver benim kafa rahat benim aktif şehir içi güvenlik sistemi kendi kontrolüm altında :) Allaha şükür bu güne kadar hiç çalışmadığı olmadı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Boşver benim kafa rahat benim aktif şehir içi güvenlik sistemi kendi kontrolüm altında :) Allaha şükür bu güne kadar hiç çalışmadığı olmadı :)

Zaten konumuz şuan senin ne hissettiğin değil :) boşvermişim yani baştan :zha:;):kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Otosan ile irtibata geçtik fakat bu şekilde musteri ilişkileri yönetimi görmedim. TEST gerçekleşirken 10 km ile 25 arasında yaptık test aracıyla bir anda hızlanarak 30 km geçmeden sistem devreye giriyor. Fitillerin açılması ayrı bir sorun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Otosan ile irtibata geçtik fakat bu şekilde musteri ilişkileri yönetimi görmedim. TEST gerçekleşirken 10 km ile 25 arasında yaptık test aracıyla bir anda hızlanarak 30 km geçmeden sistem devreye giriyor. Fitillerin açılması ayrı bir sorun

Anlamadım , nasıl deniyorsunuz ?

Bir önceki sayfada açıklama yazdım onlara bakarmısınız? Eğer onlara uygun değilse boşuna bozuk veya çalışmıyor demeyin zaten çalışmaz.

Ekstra Detay:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

testi ne ile yaptılar bunlarda çizikler oldu.

Servis ziyaretinden zonra sizi telefonla merkezden anket için arayacaklar.

Memnuniyetinizi numaralandırın diyecekler. Düşük verdiğinizde servisin paçaları tutuşacak emin olun.

Umarın sorununuz halledilir.

Araci servise biraktim 4saat sonra geldim araba camur ve on tarafi cizikler le dolu.plastik ici tuy olan kare kutular ile yapmislar araca pasta cila atildi ama cizikler hala beli otosan ile gorustum ilgilenen konu hakkinda sunu yapalim diyen cikmadi

Fatih AĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.