Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3,kontak Tutukluğu

Guest Özcan B.

Soru

merhaba arkadaslar.bazen neden oluyor bılmıyorum ama aracı calıstırmak için kontagı calıstırma pozısyonuna getırdıkten sonra,calıstırmak uzere kontagı cevırdıgımde kontak bos oluyor 2 cm falan hafif bir dirençle boş dönüyor ve araba hiçbir çalısma tepkisi vermıyor,daha sonra kontagı tamamen kapalı konuma getirip tekrar çalıstırmaya calıstıgımda arac normal bi şekılde calısıyor,sizce bu bir sorun mudur,sizin de basınıza gelıyor mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Ben şu anki halinden yani kapılar kumanda ile araç düğme ile kısmından memnunum Ford iyi ki de böyle yapmış.

Kapılarda kontakta hala tam olarak benim kontrolümde; aracıma yaklaşınca güvenliği elden bırakmıyor.

Ferhat'çım Ford'un bir bildiği var inan; kullanınca anlarsın o kadar diyorum.

İyice yaklaşıp ellemeden açılmıyor ki :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

herşeyi tabiki engelleyemezsin,

tabiki o anlama gelmiyor,

benim demek istediğim o uyarı 2si içinde yazıyor, ford salak değil filtreleme önlem vs almadan bırakacak

corollada 3 sene yaşamadığım sorunu focusta 1 haftada 2 kere yaşıyorsam bunun nedeni anahtarsız çalıştırma değil başka bişeydir diyorum...

Olabilir.Sordurmak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben şu anki halinden yani kapılar kumanda ile araç düğme ile kısmından memnunum Ford iyi ki de böyle yapmış.

Kapılarda kontakta hala tam olarak benim kontrolümde; aracıma yaklaşınca güvenliği elden bırakmıyor.

Ferhat'çım Ford'un bir bildiği var inan; kullanınca anlarsın o kadar diyorum.

İyide koskoca mercedes bmw audi güvenliği elden bırakıyor da ford mu güvenliği elden bırakmıyor.Medem onlar kadar güvenlisini yapamıyor ozaman yarım yamalak yapacağına hiç yapmasın ki ford kullanıcılarının beğenmeyip aşağı gördüğü renault bile bu sistemi sorunsuz şekilde kullanmıma sunuyor.

Sevgili toprağım arkadaşım kardeşim Baran bişey olmamışsa bunu kabullenmek ve açıkça söyliyebilmek lazım.

Sen arabanın başka özelliklerini anlat dedimya otomatik klimanı farlarını plus paketi.O anahtarsız çalıştırma olmamış keşke hiç koymayıp prestijini zedelemeseydi ford.

Ben arabam çok güzel ama ses sistemi berbat ve sorunlu diyebiliyorsam sen de benim gibi olmamışa olmamış de gitsin.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

hiç açılmasın; ben ne zaman istersem o zaman açılsın o zaman kapansın.

Önce kontağı aç sonra marşa bas Ozan.

Kafama göre takılıyorum abi :D klavuzda bi uyarı yok nede olsa, 4 senede garanti var :D ama bu sorunu önce kontak sonra marj durumundada yaptı.

Hatta klavuzdan anladığım kızdırma bujisini vs bekliyor kendisi kışın ankarada görücem bakalım bekliyormu, bekliyorsa direk çalıştırırım sürekli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

iyi de olmamış diye bir şey yok ki; bize zorla da aldırmadılar bunu.

Bak ben titanium'da kontak çevirme işini kaldırdım, anahtarını cebinde taşıma; meral kısmı açıldı kapandı derdi yaşama şu düğmeden çalıştır istersen demiş adam; ben de seve seve kullanıyorum bu özelliği.

Benim gibi sağlamcı bir adam kapıların kendi kontrolünde olmasından memnun olur Ferhat'ım. Burası Türkiye.

Ben titanium'da bu özellik olmasından da memnunum şahsen.

Sen olsan diğer özellikler için titanium tercih edip ya durun ben bu arabayı anahtarla çalıştırmak istiyorum mu diyecektin?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tuttu diyelim arabaya bindi çalıştırdı sen farketmiycenmi hadi farkettin diyelim ama adam senden hızlı çıktı çalıştırdı aracı bastı gaza gitti araba anahtarsız şekilde gitmeye müsade ediyorsa zaten hiç yapmasınlar bu işi onu öngöremiyorlarmı.

Dedim ya mercedes ler bmw ler audiler bunu düşünemiyor ama ford düşünüyor valla helal olsun :)

Tamam Aydın kardeşim zevkler ve düşünceler farklılık gösterebilir benim bu konuda ki fikrim bu seninkide o yani ikimizin fikride kendine. :)

Bu arada o kadarını düşünecek ve senin boş anını bekleyip aracı çalıcak adamıda nereden buldun o da ayrı tabi :) Ben kendimi çok pimpirikli bilirim ama sen bendende fazlaymışsın :).Birde şu var o adam arabaya bindiğinde çalıştırıp gittiğinde ileride anahtar olmadığı için arabanın duracağı ihtimalinide düşünür

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tuttu diyelim arabaya bindi çalıştırdı sen farketmiycenmi hadi farkettin diyelim ama adam senden hızlı çıktı çalıştırdı aracı bastı gaza gitti araba anahtarsız şekilde gitmeye müsade ediyorsa zaten hiç yapmasınlar bu işi onu öngöremiyorlarmı.

Dedim ya mercedes ler bmw ler audiler bunu düşünemiyor ama ford düşünüyor valla helal olsun :)

Tamam Aydın kardeşim zevkler ve düşünceler farklılık gösterebilir benim bu konuda ki fikrim bu seninkide o yani ikimizin fikride kendine. :)

Bu arada o kadarını düşünecek ve senin boş anını bekleyip aracı çalıcak adamıda nereden buldun o da ayrı tabi :) Ben kendimi çok pimpirikli bilirim ama sen bendende fazlaymışsın :).Birde şu var o adam arabaya bindiğinde çalıştırıp gittiğinde ileride anahtar olmadığı için arabanın duracağı ihtimalinide düşünür

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sen olsan diğer özellikler için titanium tercih edip ya durun ben bu arabayı anahtarla çalıştırmak istiyorum mu diyecektin?

işin özü bu;

Tabii birde şunu söylemek gerek ki Focus 3 te anahtarsız giriş var, ama TR'de yok şuanda. Ama ben şuanki halinden memnunum Türkiye'de yaşadığım için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.