Jump to content
  • Duyurular

• Yakup Çağatay

Görünmeyen Resimler - Imgur ve PhotoBucket   06-08-2015

Türkiye'de i.imgur adresi engellemiş durumdadır, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir; Google dns gibi 8.8.4.4 NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir. PhotoBucket da diğer sitelerde görüntülemesini kapattı. Gözükmeyen bir resim/foto gördüğünüzde lütfen RAPOR düğmesini kullanarak bizlere bildiriniz eğer mümkünse görünür hale getireceğiz. İlginize Teşekkürler.
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Yakup Çağatay

Mountain Lion Kurulumu Için Usb Stick Hazırlamak Çok Kolay!

Önerilen Mesajlar

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Benzer Konular

• Yazan: Anıl Erdoğan
      Arkadaşlar merhaba
      Eski aracım da alpine Bluetooth teyp vardı ve çok memnundum.
      Focus mca da maalesef Bluetooth gibi basit bir sistem yok.
      Bunu masrafsız bir şekilde halletmek için araştırmalarım neticesinde usbden çalışan Bluetooth dongle buldum
      Gitti gidiyor dan 28 TL aldım.
      Çalışma mantığı usb den direk Bluetooth üstünden müzik dinlemek.
      Cihaz takıldığı gibi usb bellek mantığı ile çalışmakta.
      Bluetooth telefon üstünden bağlayıp müzik dinlemek için fena değil ses ilk 3 saniye gecikme geliyor ama sıkıntı olmuyor tek kötü tarafı 2 şarkıda bir bazen müziklerin ritmini 1-2 saniye hızlanması. Oda katlanılacak birşey.
      Aranızda usbden müzik dinle diyenleri duyar gibiyim...
      USB müzik bulmak ölüm arkadaşlar
      Bu yuzden telefondan dinliyorum
      64gb telefonumun 51gb müzik + youtube faktörüde var.
      Almak isteyenlere tavsiye ederim ama dediğim gibi  bazı şarkılarda da sn atlaması yapıyor.
      Telefon görüşmesi kesinlikle yapılamıyor ses 3-4 saniye geç geliyor. Müzik için uygun fiyat Bluetooth isteyenler kullanabilir.
      İleri geri aktif değil bilginize 

• Yazan: Cihan Kutluer
      Focus 2.5 aracima sonunda usb baglantisini yaptim. Oncelikle su piyasada satilan urunlerden aldim... http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/hues-aux-usb-donusturucu-dijital-gostergeli-kumandali-249598047. Cakmakliga takiyorsunuz ve calismaya basliyor. Kumandasi filan seside cok iyi. Yalniz bizim focuslarda cakmaklik 24 saat calistigi icin bu biraz sorun olmustu. Aractan inince bu urunude cekmeniz gerekiyor. Unutursaniz ki esim unuttu zorunlu olarak baska bir cozum bulmamjz gerekiyordu. Bursa da karakas elektrikte cozduk problemimizi. Cokta guzel oldu.

• Yazan: Muharrem Ekinci
      Merhabalar bugün söyle bir sorunla karşılaştım USB bellek takılı olmasına rağmen Usb cihazı bağlayın sorunu çıktı başka usb lerde denememe rağmen sürekli aynı sorunu veriyo ne yaptıysam olmadı.Acaba Usb giriş yeri bozulmuş olabilirmi bu konu hakkında bilgisi olan varsa bilgi vere bilir mi? şimdiden Teşekkürler.
    • Yazan: Latif Anıl
      Arkadaşlar, acil bilgi gerekli. Mk3 Style paket aracımda bluetooth bağlantısı yok. Dün aracıma usb ile ıpad mini cihazını bağlamak istedim. Araç cihazı depolama cihazı olarak görüyor. Ben internet bağlantısı ile tüm ses ve görüntüleri aracın kendi müzik sisteminden dinlemek istiyorum. Anladım ki bunu için blutooth bağlantısı gerekli. Aracımın ses sistemine bluetooth ekleyebilir miyim. Daha önce usb den bir bluetooth cihazı bağlamaya çalıştım. o da aux girişi olmadığı için bir fayda sağlamadı. Önerilerinizi bekliyorum.
    • Yazan: Samet VURAL
      Arkadaşlar aracımda USB den müzik dinlerken klasör olarak attığım parçalar arasında gezinmek için yalnızca dokunmatik ekrandan ARAŞTIR deyip oradan klasör deyip her seferinde klasöre mi girmemiz gerekiyor..Mesela yabancı klasörü ve TR klasörü olşturup bunlar arasında gezinmenin tek yolu dokunmatik ekrandan her seferinde bunu değiştirmemiz mi gerekiyor?

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.