Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Klima Çok Az Üflüyor

Tolga K

Soru

Bu soruda 15 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

S40 = Ford :P giysisini volvo'dan almış işte

elektronik,kaporda ve iç dizayn dışında birebir aynı.aa birde şaseleri farklı.Geriye zaten motor mekanik kalıyor :)

anaaa Çağlar katlanıyormu yazmışsın ya; çok pis bir mesaj yazmıştım hadi dedim ramazan günü yazma Aydın; sildim.

iyiki yazmamışım katlanıyormuş hakkatten :D

Yakup elektronik,kaporda ve iç dizayn dışında birebir aynı.aa birde şaseleri farklı.Geriye zaten motor mekanik kalıyor :)

Aydın Abi meraklı olduğum için Volvo nun servis programı var Vida diye.İndirdim onu.Her modelin böyle sökme takma değişme,parça yerleri,bakım talimatları o bu birsürü şey var.Parçalara bakıyorum böyle şeylere bakıyorum.Her markanın olması gereken bir program.Tamamı Türkçe bide :) İlaveten servis programarı kısmında mazot filtresinin 60.000 de bir,yağ ve yağ filtresinin ise 20.000 kmde bir değişmesini söylüyor.Türkiyede 10.000 de değişiyor Volvoda.Aynı motorlu Ford ta 15.000... Citroen veya peugeot ikisinden birinde bu e--hdi dedikleri yani bizim 115 lik 1.6 tdci motorun yağ değişim aralıklarını 20.000 de bir yapıyorlar :)

Aynı şekilde Ford ve Volvo trigeri 120.000de değiştiriyor.Oysaki bendeki programda 240.000 de bir değişim gösteriyor.Kendi yaptıkları programa uymuyorlar.Hadi mazot kalitesiz dedik.60.000 de bir değişmesi gereken filtreyi 10.000 de değişilir mi? 6 kat mı daha kirli bizim mazotlar? Hadi mazot tıkadı filtreyi 10.000 de değiştin.Senle aynı motora sahip Ford 15.000 de değişiyor yağını.Sen niye 10.000 diye şart koyuyorsun ? Tamamen ticari bakıyorlar olaya. O programın ekran görüntülerini aldım. www.sikayetvar.com sitesine şikayetlerimi bildirdim.Aynen yazdım.Ekran görüntülerinide koydum.

Çağlar Kasımoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.