Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Titanium Benzinlimi, Style Dizelmi ?

Gökhan Musapaşaoğlu

Önerilen Mesajlar

km henüz 500 de iken 32 kuruş dizel yakıt tüketimi normal mi, yoksa standartların biraz üzerinde mi?

Istanbul yogun trafikte 26-27 kurusu geçmiyor. En kötüsü 7-7,1lt gibi oluyor tüketim. Ayağınız alisir zamanla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi yerin dibine sokmanın alemi yok doğru vites ile kimseye yol vermezsin. Ağır yük harici zorlamaz. 1.0 eb varken o alınmalı bu da ayrı mesele

Yok ya ne yerin dibine sokması muadillerinden üstündür dedim okumadınmı yako.Ama şuda var 1.6 hacimli motorlarda performans olarak dizel olsun benzinli olsun turbolu bir araç biraz daha performans veriyor işin açıkçası.Birde arkadaş tüp takmaktan bahsediyor ayriyetten ben tüplü hali ile turbolu araçlara rampada yol verir dedim yanlışmıyım ??

125 bg lik araç 110 beygirlere düşecek en iyi ihtimalle tüplü kullanımda.Onun yerine 1.0 lık ecoboost çok daha iyi olur.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok ben kendi alış fiyatımı yazdım. smart tan hiç bahsetmedi Atılgan. Farkı nedir ki?

Atılgan'ın bahsetmemesi normal çünkü yeni değişti.

Not etseydiniz keşke iletiye neyse.

Smart;

http://www.focusclubtr.com/topic/2813-focusun-yeni-donanim-listesi-temmuz-2012-degisiklikleri/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok ya ne yerin dibine sokması muadillerinden üstündür dedim okumadınmı yako.1.6 hacimli motorlarda performans olarak dizel olsun benzinli olsun turbolu bir araç biraz daha performans veriyor işin açıkçası.Birde arkadaş tüp takmaktan bahsediyor ayriyetten ben tüplü hali ile turbolu araçlara rampada yol verir dedim yanlışmıyım ??

doğrusunuz adaşım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok ya ne yerin dibine sokması muadillerinden üstündür dedim okumadınmı yako.1.6 hacimli motorlarda performans olarak dizel olsun benzinli olsun turbolu bir araç biraz daha performans veriyor işin açıkçası.Birde arkadaş tüp takmaktan bahsediyor ayriyetten ben tüplü hali ile turbolu araçlara rampada yol verir dedim yanlışmıyım ??

Valla abicim yerine göre değişir ben kaç yıldır 2 motoruda kullanıyorum böyle emin konuşamıyorum.

Altı üstü ikiside benzer motorlar bunların arasında dağlar yok.Sürmesini bilmeyen için t.dizel en iyi seçecek.Böyle söyliyim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Atılgan'ın bahsetmemesi normal çünkü yeni değişti.

Not etseydiniz keşke iletiye neyse.

Smart;

http://www.focusclub...degisiklikleri/

e tek eksiğim sony o zaman. Diğerleri var zaten. Mevcut ses sistemi de yeterli benim için zaten.

Bir laz atasözü der ki; Sevduğuni alamayisan, alduğuni sevecesun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

e tek eksiğim sony o zaman. Diğerleri var zaten. Mevcut ses sistemi de yeterli benim için zaten.

Bir laz atasözü der ki; Sevduğuni alamayisan, alduğuni sevecesun

Kesinlikle.

Bu başlık tavsiye başlığı siz fiyat yazarken ''satın aldığım'' diye belirtmediğiniz 'teklif' sandım ve tavsiyede bulundum.

Keyifli Forumlar

Size 2 sorum var;

el freni deri mi kaplı?

usb ve aux girişleri kol dayama içinde mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla abicim yerine göre değişir ben kaç yıldır 2 motoruda kullanıyorum böyle emin konuşamıyorum.

Altı üstü ikiside benzer motorlar bunların arasında dağlar yok.Sürmesini bilmeyen için t.dizel en iyi seçecek.Böyle söyliyim.

Ulen yako yine lafı soktun arada.Ben 21 yaşımda benzinli 206 aracımla karşıyaka bayraklıda yarışlara giderdim taki aracın vites kutusunu dağıtana kadar.Bilmiyom ya benzinli kullanmayı ondan heralde :).

Beni böyle konuşturma yaşlandığımı farkediyom keyfim kaçıyo :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kesinlikle.

Bu başlık tavsiye başlığı siz fiyat yazarken ''satın aldığım'' diye belirtmediğiniz 'teklif' sandım ve tavsiyede bulundum.

Keyifli Forumlar

Size 2 sorum var;

el freni deri mi kaplı?

usb ve aux girişleri kol dayama içinde mi ?

ikiside evet

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ulen yako yine lafı soktun arada.Ben 21 yaşımda benzinli 206 aracımla karşıyaka bayraklıda yarışlara giderdim taki aracın vites kutusunu dağıtana kadar.Bilmiyom ya benzinli kullanmayı onadan heralde :)

Ben sana demiyorum ki, genel soru sordun bende genel cevap verdim.

Doğru düzgün güçlü araç kullanmayan herkese t.dizel zaten ilah gibi gelir düşük devirde maksimum kazanç sağlayabildiği için.

Herneyse anlaşılmışımdır diye düşünüyorum.

Performans için devrini iyi ayarlıyamıyorsan t.dizel en kolay yol olur bunun için. (size değil cevap genel)

ikiside evet

Çok teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.