Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ön Cam Çatladı

semih yılmaz

Soru

Geçen ay izmire giderken arabanın ön camının kenarında ufak bi çatlak oluşmuştu taş çarpması sonucu. Hiç ilerlememişti. Sabah aynı dururken akşam bindiğimde 50 cm kadar kendiliğinden çatlamış.Muhtemelen aşırı sıcak nedeni ile. Cam resmen karpuz gibi yarılmış. Mecburen camı değiştiricem ancak serviste orjinali gibi olmayacağını söylediler.Camda rezistans da var nasıl olacak bilmiyorum Canım çok sıkıldı başına böyle bir olay gelen var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

hatta bana burada takmıyoruz sanayide taktırın demişlerdi önceki sorduğumda

Bu hayatımda duyduğum en saçma servis saçmalaması serviste size bunu söyleyen arkadaşın ismiyle direk otosan a telefon edin bunu yapmak sizin göreviniz haline gelmiş ki bu tarz insanlardan ve servis anlayışından kurtulalım ben olsam o adamı orada boğardım :angry: Ne güzel aracı sat sitemi yap tamire gelince biz anlamayız
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bu taş işi tamamen kısmet, arabayı aldığım ilk hafta edirneye gittim... "otobanda" gelirken camıma taş atladı, tam aktif şehir içi güvenlik sisteminin sol köşesine 2 santim kala küçük bir mersedes logosu şeklinde 1,5 - 2 cm ye yakın yıldız çatlak oluştu... derhal ikitelli otokinge gittim mini onarımdan yaptırmak için, eleman bu çatlağın yapılamayacağını, onarım anında çatlağın büyüme riski olduğunu camın değişmesi gerektiğini söyledi ve çatlağı yapmadılar... hiç zaman kaybetmeden maslak oto sanayii de gençler otocamı aradım, hemen gelin yapalım dediler... gittim yaptırdım dikkatli bakıldığında dışardan sinek pisliği kadar bir nokta belli oluyor, onun haricinde hiçbir problem yok.. dedimya kısmet diye daha sonra istanbul mudanya akçay altınoluk assos ayvalık izmir manisa bandırma rotasında baya bir yol yaptım şeytan kulağına kurşun arabama hiçbirşey sıçramadı, yaptırdığım çatlakta da en ufak bir bozulma olmadı.... sizin hatanız çatlağı hemen onarmamanız eğer onarımını yapsaydınız böyle bir sıkıntı yaşamazdınız....

Ahmet Salih tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Semih kayseride zaten iki tane servis var bende memlekete arada geldiğimde ufakta olsa gitmek zorunda oluyorum servise ama sen onların dediği hiç birşeye inanma torbo borusu yırtılmış turbo değişecek diye saçmaladılar bana sakın inanma onlar yapmakla zorunlular şikayetini bildirdiğinde otosan onlara ceza uygulaması yapıyor ve senin etrafında pervane oluyorlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Geçmiş olsun Semih, hangisine gittin Kayseri'deki ?

Focus 2 im varken, Ünallar'a giderdim işyerime yakın olduğu için. Bir sıkıntı yaşamadım ben.

Hatta Ünallar satış bölümünde Mesut bey var, selamımı söylersen yardımcı olur. Pm atabilirsin gerekirse.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.