Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Kızdırma Bujisi Işığı

ferhat tezcan

Soru

Ne zamandır sorucam hep unutuyorum.Benim aracımda kızdırma bujisi ışığı hiç yanmıyor:Tüm tdci focus larda durum böylemidir.Yoksa benim araçta göstergede bir sorunmu vardır?

Gauge test menüsünden baktığımda tüm ışıklar gibi onuda ışığı yanıyor fakat arabayı çalıştırırken yanmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Yakup kizdirma islemi olmadan calismama oldu bende kisin ama ekranda motor on isitma yazdi bende bekledim calisti bizim Alper abiyle olan kitapcikta yazicak birsey degil sendr gordun. Mars tam basarken tak diye kesiyor. Bulusmada siz daha gelmeden 3 kere yapti arka arkaya. Ve ben her calistirmada once kontak isiklarin sonmesini bekliyorum ve sonra tam debriyaj ve calistirma yapiyorum hani direk arabaya biner binmez debriyaja basip dugmeye basmiyorum. Mesela soylede oluyor hararet ibresi ortada yani gelebilecegi son noktada iniyorum arabadan 1 dakika bisi alicam aldim geldim. Yine bekleyerek yapmama ragmen tik yapip kesiyor yani bu bir sorun başka yaşayan var mi Alper abi ve ben disinda ?

Bugun oldu banada bi kere zaten taş çatlasa 30-40kere marşa basmışımdır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yakup ben pazartesi günü tekrar seninde bana bildirdiğin güncellemeleri yaptırtdım,marş motoru ile ilgili problemide anlattım hatta o güncellemelerden biride marş motoruylada alakalıymış,güncellemeyi yaptırtım ve biraz gezdim tesadüfya 2 saat sonra tekrar marş almadı,bende tekrar bildirim yaptım artık duruma göre tekrar arıyacaklar(arıza kaydı oluşturulmasını talep ettim belki işe yarar diye)bu arada telefon bende hep istisnalar hariç kültablasının olduğu yerdedir,arac çalıştırmada alışkanlığımdır kontağı açıp ışıklar sönene dek bekler öyle çalıştırırım,bizde marşa basınca ufak bi sesin ardından kesiliyor düğmeye uzun basmanın anlamı kalmıyor etkisini kaybediyor.

Guncelleme yapmana ragmen olduysa abi bu bir sorun degil kabul etmemiz gereken birsey. Neyapalim dugmeyle calisanlar boyle demekki. Uzun zamandir kullanan varmi galiba Bora abi var onda oldumu hic acaba sesleniyorum burdan :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Guncelleme yapmana ragmen olduysa abi bu bir sorun degil kabul etmemiz gereken birsey. Neyapalim dugmeyle calisanlar boyle demekki. Uzun zamandir kullanan varmi galiba Bora abi var onda oldumu hic acaba sesleniyorum burdan :)

Bana bugün geri dönüş yapıldı,arıza kaydı oluşturmak için fakat aracın bi kaç gün beklemesi gerekebilirmiş sağını solunu kurcalıycaklarmış,bende o yüzden yanaşmadım sonuçta kronik bi problem sayılır servistede daha önce şikayet olmuş,bi sonuca ulaşırlarsa gider bende düzeltiririm,şimdilik beklemedeyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bana bugün geri dönüş yapıldı,arıza kaydı oluşturmak için fakat aracın bi kaç gün beklemesi gerekebilirmiş sağını solunu kurcalıycaklarmış,bende o yüzden yanaşmadım sonuçta kronik bi problem sayılır servistede daha önce şikayet olmuş,bi sonuca ulaşırlarsa gider bende düzeltiririm,şimdilik beklemedeyim.

Bende Alper abi 2 haftadir yapmiyor. Ama her basişta acaba diye basiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.