Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hayatım Yalan.....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

ulen konuyu actık diye...adımız yalancı cobana cıkıcak....görüyonmu şeffaf olalım derken )))))

Böyle oyunlara gelmeyin, Tevfik bond hepinizin sırlarını açığa vuruyor, en zayıf yerinizi ortaya çıkarıyor :D

Bak ben elemanın yalanını yazdım, kendimden bişey var mı yok..

Adam amerikanın ajanı :D Cengo niye ingilterede değilde amerika da ha soran var mı bunları :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sitede Bekir Beyin yalan söylediğini düşünüyorum şöyle derdi...şey efendim sizi biraz kazıklıycaz inanın çok mahcubum ama ticaret bu o yüzden lütfen üzüldüyseniz bende üzülürüm ama yapamam inanın bu fahiş fiyatı size giydirmek pardon kakalamak ayyyy ne diyorum ben ötelemek aman tanrım söyleyemiyorum bir türlü yani beyfendicigim..sizden bu meblagı almak zorunda kaldık affınızı dilerim... :kıhkıh:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Böyle oyunlara gelmeyin, Tevfik bond hepinizin sırlarını açığa vuruyor, en zayıf yerinizi ortaya çıkarıyor :D

Adam amerikanın ajanı :D Cengo niye ingilterede değilde amerika da ha soran var mı bunları :D

ya öylede eglenmedikmi işte eglendik kimisi katıldı kimisi burun büktü kimi bu neya dedi..kimsi be söylemem dedi...falan filan sonuç ne...hepimizin bir şekilde konuya odaklanıp günün akşamına eglenceli şekilde gelmemizi saglamaktı..katılan katılmaya herkese teşekkürler...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya öylede eglenmedikmi işte eglendik kimisi katıldı kimisi burun büktü kimi bu neya dedi..kimsi be söylemem dedi...falan filan sonuç ne...hepimizin bir şekilde konuya odaklanıp günün akşamına eglenceli şekilde gelmemizi saglamaktı..katılan katılmaya herkese teşekkürler...

Maksat muhabbett-i hoşnuttiye (tamam uydurma bi laf - amaca hizmet etsin yeter :D )

Bende daha ne yalanlar varda :D diyecem inanmayın...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında makul kar koymakla birlikte açıkcası bu kadar ince bir dil kullandığım söylenemez.....Ancak sevdiğim ve değer verdiğim insanları kımaktan incitmekten çok çekindiğimde aşikardır...... ^_^

Abi senin en çok bu huyunu seviyoruz zaten :) Bence bu sana bahşedilmiş bir lütuftur.. Ama hiç mi tatlı yalanın yok abi ufak tefek olsa da :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

SKYFALL gelsede izlesek...en nefret ettiğim ve seyretmekten zevk aldığım ajan 007...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında makul kar koymakla birlikte açıkcası bu kadar ince bir dil kullandığım söylenemez.....Ancak sevdiğim ve değer verdiğim insanları kımaktan incitmekten çok çekindiğimde aşikardır...... ^_^

senide yirim aşikarınıda Bekir Beyyyyyyyy vesselam özel birisin...allah nazarlarda saklasın sei ve aileni...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.