Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Film Fragmanları...

Tevfik

Önerilen Mesajlar

güzeldi bence :)

En son izlediğim ve kendimi fazlamı kaptırdım bilmiyorum ama ağladım :)

Looperda da oynayan joseph burda başrolde :) , tavsiye edilir.

21786_460441574008449_71226761_n.jpg

sonercim tırt dediğim paradosk ve zamanda kırılmalarla ilgili birsürü mantık hatası vardı...birde senin sözün vardı film replikleri köşesi acıcaktın bak hala yok...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Möbius şeridi, geometrik olarak uzunca bir şeridin bir ucunu 180 derece büküp diğer ucu ile birleştirilerek elde edilen şerit. İlk olarak 1861′de Johann Benedict Listing tarafından tanımlanmıştır. Dört yıl sonra ise August Ferdinand Möbius yayınladığı bir çalışmasında tanımını vermiş; şeridin tek yüzlü olmasını, yönlendirilememesiyle açıklamıştır.Normal bir şeridin 2 yüzü varken möbius şeridinin 1 yüzü vardır. Yani möbius şeridinin üzerindeki bir noktadan hareket etmeye başladığımızda bütün alanı tarayarak aynı noktaya geri dönersiniz (Wiki).

Jean Dujardin’in başrolünü Tim Roth ve Cecile de France’le paylaştığı “Möbius”, Belçika, Lüksemburg, Ukrayna, Rusya ve Monaco’da çekildi. Kara para aklama işleriyle uğraşan bir şirket üzerinden bir gerilim filmi “Möbius”. Dujardin filmde bir ajana hayat verdi. Filmin Fransa’daki gösterim tarihi 27 Şubat 2013.

mobius_strip.jpg

Tevfik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.