Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Film Fragmanları...

Tevfik

Önerilen Mesajlar

evet...bir kısmını online seyrettim aslında küçük bütçeli bir film 1.200.000 tahmini bütçeli sanırım özel bir timin suç çetelerinin konuşlandığı bir apartmana baskınını anlatıyor ve ekibin yanlız bırakılması sonucu hayatta kalma mücadelesini blurayripi yeni düştü torrente altyazı çıkmadı indirip bende seyretmek istiyorum güzel acımasız dövüş sahneleri var evet...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet o şimdiki moda eski tutmuş filmlerin yeni kadro yeni efektlerle çevrimi...Total recall da öyle Arnold oynamıştı sharren stone ile...Ankarada seyretmiştim akünde sanırım haftaya colin farrell jessica biel olanı geliyor fragman iyi gözüküyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Jason Bourne olmadan yapılan bir Bourne serisi, enteresan, gerçi Legacy diyor doğal olarak olmaması lazım ama ne bileyim? İlk 3 kitabın yazarı öldüğünden, Legacy başka birine yazdırıldı, biraz sipariş üzerine yani.. pek beğenilmemişti. İnşallah filmi güzel olmuştur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sahneler çok acımasız dediğin gibi, kanım dondu :)

haftasonu Batman'e gideceğim

Geçen hafta gidecektim Batman'e. IMAX salonda yer yoktu.. hatta hafta sonu baktığımda bugüne kadar, izlenebilecek uzaklıktaki tüm koltuklar doluydu. millet ön koltuklardan alıyor.. izlemek mümkün değil. çünkü IMAX perdesi normal bir perdenin 2 katı filan.... bakalım ne zaman kısmet olur.. IMAX'ten çıkmadan izlemem lazım..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.