Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Otomatik Far Sensörü-Drl Ve Amerikan Park Ile Ilgili Sorularınız...

Talip Eren

Önerilen Mesajlar

amerikan park modülünü 2 ayrı bağımsız modül olarak üretirseniz elektrik tesisatı aksamının karışık bir düzeneğe sahip olmasını engelleneceği kanaatindeyim

ayrıyeten f1 çakar led stop modülü üretmenizide beklerim

far doktoru yazarsanız arama motorlarına orada var bir örneği frene basınca 3 sn kadar çakıp sonra sabit yanıyor ;) hayırlı satışlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teknik olarak bu mümküm Emir bey,ancak 2 kat maliyet ve fiyat olur ve daha önemlisi bu modül alışılagelenlerin dışında parlaklık ayarlı olduğu için tek noktadan kontrol edilmeli,yoksa eşit parlaklık ayarı tutturmak çok zor olur.Taş dirençli olanlara alışıldığı için böyle isteyebilirsiniz ama bunun montajı kolay,fazla kablo karmaşasıda yok aslında,bir arada olduğu için öyle görünüyor.

Çakar led stop konusunda bir planım şu an için yok,hazırdaki çeşitlere ancak yetişebiliyorum,sizi de kırmak istemem ancak yakın zamanda bir olasılık görünmüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynaları orjinalde katlanan bir modelde uygulanabilir diye düşünüyorum,üniversal olarak yapmak için önce mekanik aksamı halletmek gerekir.Daha öncede bu konuda istek oldu,nette de bu konu ile ilgili devre görmüştüm bir ara.Ama dediğim gibi elektronik kumanda sisteminden önce mekanik aksam daha önemli.Özellikle o konuda çalışma yapmadım,elektronik kısmı bir şekilde yapıldığı zaman her araç sahibi isteyecek,mekaniği ne olacak,ne kadar tutacak,yapılabilecekmi???.Bunları insanlara anlatmak çok zor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uzun farı dimlemek için bir devreniz var mı? yada h1 yerine h15 uydurabilirmiyiz ? Saygılar

Teknik olarak bu mümküm Emir bey,ancak 2 kat maliyet ve fiyat olur ve daha önemlisi bu modül alışılagelenlerin dışında parlaklık ayarlı olduğu için tek noktadan kontrol edilmeli,yoksa eşit parlaklık ayarı tutturmak çok zor olur.Taş dirençli olanlara alışıldığı için böyle isteyebilirsiniz ama bunun montajı kolay,fazla kablo karmaşasıda yok aslında,bir arada olduğu için öyle görünüyor.

Çakar led stop konusunda bir planım şu an için yok,hazırdaki çeşitlere ancak yetişebiliyorum,sizi de kırmak istemem ancak yakın zamanda bir olasılık görünmüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

f3 için amerikan park , ve istanbul maslak otosaniyede sağlıklı bir biçimde taktırabileceğim usta varmıdır ?

Amerikan park montajı kolay bir modüldür Tolga bey,her oto elektrikçi rahatlıkla bağlar.El yatkınlığınız varsa kendiniz bile bağlayabilirsiniz.Telefonla yardımcı oluyorum.İstanbul da montaj için daha önceden görüştüğüm ustalarımız var ama far sensörü montajı yaptılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.