Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Alınan Focus Lastik Basıncı

Önder Yılmaz

Önerilen Mesajlar

Merhaba ,

Bu konuyu önemli olduğunu düşündüğüm için açıyorum.

Geçen hafta teslim aldığım Focus aracımın bir hafta kullandıktan sonra bir arkadaşımın tavsiyeleri ile lastik basınçlarını kontrol ettirdik . Lastik basıncı 45 PSI idi olması gerekenin %50 fazlası basınç ile bir hafta bence tehlikeli olabilecek şekilde kullandık .

Sonuçta lastik basınçlarını ayarlattık. Aldığım bayiyi arayıp konu hakkında uyardım .

Yeni araç alan arkadaşlara duyurulur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önder bey ,

Son kontrol elemanının isguzarlığı başka birsey değil..

Normalde satıcı eleman sizinle birlikte bir form doldurur ve check eder.. Şunu şunu yaptık mı diye birlikte kontrol edersiniz ve bunun 1 maddesi bu konu ile alakalı.. Yani yapılması gerekiyor.. Ara elemanın yaptığı hata, firmaya ister istemez eksi olarak yansıyor.

Bunu Müşteri memnuniyeti aramasında şikayet etmenizi tavsiye ediyorum.

Hepimizin yararına olacaktır.

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben ilk aracı aldığımda 1 haftalık bir kullanımdan sonra amortisör ler çok sert gelmişti kulağıma rasgele bir benzin istasyonuna girdim ve lastik havalarını kontrol edeyim dedim.Sonuç tüm lastikler 38 basınca ayarlıydı e haliyle amortisör lere tokluk veriyordu düşürdüm 32 ye arabada bende rahatladım.

Sanırım fabrikadan çıkan tüm araçlar aynı hava basıncıyla çıkıyor

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ferhat abi bilerek öyle sisik gelir tasıma esnasında zarar gelmesin diye .. Esneme azalır .. Vs vs

Doğrudur bunu düşünmeleride güzel ama aracı satarken uyarsalar en azından.Ben ilk kullanırken amma sertmiş ya bu focus 3 ün amortisörleri diyordum kendi kendime :)Hatta test bölümünde 250km detaylı yol testi yazımda bu sertliğede değinmiştim. ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğrudur bunu düşünmeleride güzel ama aracı satarken uyarsalar en azından.Ben ilk kullanırken amma sertmiş ya bu focus 3 ün amortisörleri diyordum kendi kendime :)Hatta test bölümünde 250km detaylı yol testi yazımda bu sertliğede değinmiştim.

Düzenle madem, arabanın hakkını yeme :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.