Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aranıza Yeni Katıldım Bir Kaç Tavsiye Istiyorum

Mesut Ş.

Soru

Arkadaslar foruma yeni üye oldum adım Mesut İstanbulda ikamet ediyorum 7 ay önce 2011 model Ford FOCUS 1.6 Tdci HB aldim aracımdan son derece memnunum Allah'a şükür. Sizden bir kaç konuda tavsiye istiyorum ayrı ayrı başlıklar acmak istemedim. Tek başlık altında

1- Arabama cam film yapmak istiyorum uygun fiyata kaliteli olmalı sürüş güvenliğini etkilememeli kaç numara yapmam lazım VE EN ÖNEMLİSİ istanbul Avrupa yakasında yer tavsiyesi rica ediyorum.

2- Aracıma kolçak taktirmayi düşünüyorum Armster marka istiyorum benim aracımın modeli ne diye geçiyor bir kaç sitede baktım 05> 2011 sonrası gibi tabirler var

3- Aracıma detaylı temizlik ve boya koruma yaptıracağım uygun fiyata temiz ia yapan yer tavsiyesi rica ediyorum

4- Koltuklara kaliteli kılıf nerden alabilirim her yerde 40 tl satılanlar cok adi

5- Mini onarım camurluk sürtünmelerini ve 5cm lik Göcükleri karşılar mi

6- Uzun yolda kaputa mıcır gelmemesi için maske kılıflar işe yarar mi

CEVAPLAR İÇİN ŞİMDİDEN TESEKKUR EDERİM

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Kaskonuzdaki mini onarım teminatına göre karşılar veya karşılamaz.Genellikle 1000 TL oluyor bu teminat.5 cm göcük,eğer parça değişmeyecekse boyası işçiliği dahil asla geçmez 1000 tl yi.

Servisteki hasar danışmanlarından detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Piyasada 80-100 tl ye cam filmleri var fakat zamanlar rengi morlaşıyor pembeleşiyor..Eğer aracı uzun süre kullanacaksanız zieart cam filmlerini öneririm.Bir kere yaptırıyorsunuz yıllarca kullanıyorsunuz.Güneş ışınlarınıda güzel yansıtıyor.Etkisi büyük.Aksesuarcılarda çizilmez amerikan diye tabir edilen orta kaliteli cam filmlerini ön 3 cam hariç 150 tl civarlarında yaptırabilirsiniz.

maske deri kılıflardansa şeffaf filmler oluyor kaput filmi diye geçiyor.Aracınızın görünüşünü bozmayın derim.

Koltuk kılıfı konusunu zaten çözmüşsünüz :) ucuz etin yahnisi olmaz.Herşeyde böyledir.Pahalıdır diye iyisidir demekte yanlış olur ama 5 koltuklu bir araca 100 tl ye kadar olan kılıflardan hayır beklemeyin.

Aracınız hayırlı olsun,iyi günlerde kullanınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kaskonuzdaki mini onarım teminatına göre karşılar veya karşılamaz.Genellikle 1000 TL oluyor bu teminat.5 cm göcük,eğer parça değişmeyecekse boyası işçiliği dahil asla geçmez 1000 tl yi.

Servisteki hasar danışmanlarından detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Piyasada 80-100 tl ye cam filmleri var fakat zamanlar rengi morlaşıyor pembeleşiyor..Eğer aracı uzun süre kullanacaksanız zieart cam filmlerini öneririm.Bir kere yaptırıyorsunuz yıllarca kullanıyorsunuz.Güneş ışınlarınıda güzel yansıtıyor.Etkisi büyük.Aksesuarcılarda çizilmez amerikan diye tabir edilen orta kaliteli cam filmlerini ön 3 cam hariç 150 tl civarlarında yaptırabilirsiniz.

maske deri kılıflardansa şeffaf filmler oluyor kaput filmi diye geçiyor.Aracınızın görünüşünü bozmayın derim.

Koltuk kılıfı konusunu zaten çözmüşsünüz :) ucuz etin yahnisi olmaz.Herşeyde böyledir.Pahalıdır diye iyisidir demekte yanlış olur ama 5 koltuklu bir araca 100 tl ye kadar olan kılıflardan hayır beklemeyin.

Aracınız hayırlı olsun,iyi günlerde kullanınız.

Teşekkürler Çağlar bey

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benden biraz aykırı ses çıkacak:

1- Arabama cam film yapmak istiyorum uygun fiyata kaliteli olmalı sürüş güvenliğini etkilememeli kaç numara yapmam lazım VE EN ÖNEMLİSİ istanbul Avrupa yakasında yer tavsiyesi rica ediyorum.

Ön cama yaptırmadığınız sürece sürüş güvenliğini etkilemez. Koyu tonlar polisin ilgisini çekiyor ve nedense ceza yazmaya itiyor, açık tonlar ise kendini pek belli etmiyor. Ziebart, 3M gibi bildik marka ürünler daha kaliteli ve göreceli pahalı, Istanbul'da yaşamadığımdan yer belirtemeyeceğim.

2- Aracıma kolçak taktirmayi düşünüyorum Armster marka istiyorum benim aracımın modeli ne diye geçiyor bir kaç sitede baktım 05> 2011 sonrası gibi tabirler var

Modeliniz Mk2 mi Mk3'mü, yani yeni kasa mı. 2011 kafa karıştıran bir model yılı ikisi de üretildi. 05-11 arası eski kasa, 11 sonrası yeni kasa.

3- Aracıma detaylı temizlik ve boya koruma yaptıracağım uygun fiyata temiz ia yapan yer tavsiyesi rica ediyorum

Bonus Card varsa Sonax her MTV ödeme döneminde indirimli hediyeli kampanya yapıyor, Temmuz'da da yapacaktır, onu bekleyin. Ayrıca Sonax bu işi iyi yapan yerlerden biri.

4- Koltuklara kaliteli kılıf nerden alabilirim her yerde 40 tl satılanlar cok adi

Almayın, öyle kullanın, ikinci sahibi için boşuna korumayın. Alan düşünsün ne yapacağını.

5- Mini onarım camurluk sürtünmelerini ve 5cm lik Göcükleri karşılar mi

Poliçenizde varsa karşılar ama ikisini birden değil ancak birini yaptırabilirsiniz.

6- Uzun yolda kaputa mıcır gelmemesi için maske kılıflar işe yarar mi

Taşlar zekidir, gene çarpacak bir yer bulurlar.

Şaka bir yana kaput filmi bile bu forumda epeyi tartışıldı. Kılıf son derece çirkin ve anlamsız bir uygulama. Kaput filmi bir nebze daha iyi, ama onda da boyada renk ton değişikliği sorunu yaşayanlar var (mesela ben). Ben taşlara özgürlük diyorum, ufak tefek rötüşlarla gider. Ama ille koruyacaksanız bütün kaputu içeren film çektirin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben de seker kirmizinin on tamponunu fark ettirmeden cok az birsey cizmisim. Mini onarimdan yaptirayim diye dusundum ama biraz daha olasi potansiyelleri de dusunerek, bekleyip topluca yaptirmak olacak.

Sent by GALAXY NOTE

Cevat abi gecmis olsun bence biraz daha beklemende fayda var.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

1.Arabayi nerdeyse aldigimdan beri on cam haric 2 numara cam filmi kullaniyorum simdiye kadar ne polis sorun cikardi nede surusumu etkiledi yanlizca camlar pis oldugunda park etmek biraz daha zorlasiyor ve aracin icide siyah oldugundan icerisi cok koyu oluyor ancak tavsiye ederim ozelikle gunesli havalarda cok faydasi var.Kesinlikle 50-100 liralik filmi tavsiye etmem istiyorsaniz sizin icin fiyat teklifi alirim maslak`tan ancak 300liradan asagi yapicaklarini zannetmiyorum.

2.Bunun hakkinda cok bir bilgim yok orjinal den yanayim oburleri benim gozumde kotu duruyor.

3.Detayli ic temizligi yaklasik 200 lira gibi bir fiyata yaptirabilirsiniz maslak`ta boya koruma olayinin bir ise yaradigini dusunmuyorum.

4.Kilif ciddi anlamda cok kotu duruyor arabayi satarken 3 5 kurus daha yukari satmak icin kilif dikkatli kullanmaya karsiyim birakin zevkini surun 1 lira daha ucuza gider ama hakkini vere vere gider (yanlis anlamayim lutfen :) )

5.Her ikisinide karsilayacagini zannetmiyorum ancak yine de auto king gibi yerlerle bir gorusun derim.Yine maslak`ta bakabilirsiniz.

6.Maske yine tavsiye etmem kotu duruyor kaput filmi yaptirabilirsiniz ancak oda gecici sure yardimci olur kisaca micir`a care yok :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaslar aşağıda linkini belirttiğim elgard marka film nasıldır bu rulo sipariş etsem bir yere uygulatsam nasıl olur

http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=366076

Mesut Ş. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.