Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Ses Sistemi Montajı

Önerilen Mesajlar

Bu aracın sağ koltuğundaydım bugün.Ferhat son derece nazik, yardım sever ve hoş sohbet bir arkadaşımız. kendisi ile tanıştığım için çok memnunum ve yine görüşücez inşallah.

Aracın spoileri çok şık arkadaşlar, zaten Ferhat konu açmıştı bununla ilgili, gerçekten HB sahiplerinin düşünmesi gerek spoiler modifiyesini.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi değil ama belki 10 15 sene sonra gerekebilir :) Benden size bir tavsiye daha önce bulaşmadıysanız asla bulaşmayın sonra aşağısı kurtarmıyor :)

Telefon aldım kendi kulaklığını atıp başka aldım ve programlarla sesi yükselttim ancak öyle dinliyebiliyorum şu an dedim ya hiç bulaşmayın :)

Orjinal sistemde 20ye kadar yuksltiyormussunuz diye okudumda cok geldi bana..ben 10a kadar yukseltince cok geliyor..hatta dikiz aynasi titriyor :-) ben bide muzikten cok radyo programlarinda sohbetleri seviyorum...

Tapatalk 2 ile Slider SL101 cihazımdan gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orjinal sistemde 20ye kadar yuksltiyormussunuz diye okudumda cok geldi bana..ben 10a kadar yukseltince cok geliyor..hatta dikiz aynasi titriyor :-) ben bide muzikten cok radyo programlarinda sohbetleri seviyorum...

Tapatalk 2 ile Slider SL101 cihazımdan gönderildi

Bu tercih meselesi benim amcaoğlum ve bilderimde aynı o tarz müzik cd si dahi yoktur araçlarında aracın sadece radyo özelliğini kullanırlar.Ben fazla seyahat ederim.Yolculuklarda tüm yol boyu değil ama çoğunlukla yüksek ses müzik dinliyerek seyahat etmeyi severim hatta direk telefonumdan dinliyorum telefonumda the doors tan tutun nirvana hatta mercan dede ve hatta klasik müzik o anki haleti ruhiyem neyse o şarkıdan yada eserden devam.Öyle olmadımı müzik yoksa sanki yol bitmiyor :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arka kapıya takılan teeterların yeri olmamış.Kapı açma kolunun üstünde olması gerekiyordu.Hoparlöre yakın tweeter sesi ayırt etmeye yaramıyor pek....

Bizde orayı düşündük ama şöyle bir sorunla karşılaştık o zemine yani kapı koluna yakın yere bakarsan zeminin düz olmadığını görürsün.

Oraya takarsak ya alttan yada üstten baya bir boşluk kalıyordu ki bu daha kötü durur gibimize geldi.Hatta kapının arkasında orası için çizilmiş yeri dahi vardı ama dedim ya zemin düz değil.

Hatta takan usta istersen takarım ama sonra bana kızma çünki zemin düz değil oturtamayız dedi bende dedimki niçin arkada delmek için yerini çizmişler dedim o da o şekilde yapılmasının sebebi donanım değişikliğinde mesela focus 3.5 çıktığında ona uygun tweeter takarlar zemin şeklinde ona hazırlıktır dedi mantıklıda geldi tekrar kapı yaptırmaktansa

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu aracın sağ koltuğundaydım bugün.Ferhat son derece nazik, yardım sever ve hoş sohbet bir arkadaşımız. kendisi ile tanıştığım için çok memnunum ve yine görüşücez inşallah.

Aracın spoileri çok şık arkadaşlar, zaten Ferhat konu açmıştı bununla ilgili, gerçekten HB sahiplerinin düşünmesi gerek spoiler modifiyesini.

Bende çok memnun oldum bu arada c-max ne durumda karar verildimi :) ? ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ferhat güle güle kullan, fotoğraflarla anlatım müthiş olmuş.

Eski sistemin olmasaydı arka kapılara koaksiyal ünite koymak görsel olarak daha iyi olurdu.

Ve dikkatli ol bence sende işitme kaybı başlamış, böyle giderse gelecek oldukça sessiz gelecek. Bir odiyometri yaptırmanı ve tedbir almanı öneririm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ferhat güle güle kullan, fotoğraflarla anlatım müthiş olmuş.

Eski sistemin olmasaydı arka kapılara koaksiyal ünite koymak görsel olarak daha iyi olurdu.

Ve dikkatli ol bence sende işitme kaybı başlamış, böyle giderse gelecek oldukça sessiz gelecek. Bir odiyometri yaptırmanı ve tedbir almanı öneririm.

Teşekkür ederim Cem abi.Aslında hafif hafif bozulma başlamdı desem yalan olur.Evde tv seyrederken hep eşim sesi kısar ben açarım.Yüksek ses sevdiğimdenmi yoksa duymadığımdanmı bilemiyorum bazen.Dedim ya o yüzden kimseye tavsiye etmiyorum alışkanlık yapıyor :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

elinize sağlık ama bence benim görüşüm benim en beğendiğim yeri alt aydınlatmalar bunlar nasıl ve ne tür malzemele yapıyorlar bilgi verirmisiniz ?

Alt led ışıklar ses sisteminden önce yapıldı.

Kaliteli silikonlu led ışık alınız.yaklaşık 2.5 yada 3 metre yeterli geliyor.

İşini bilen iyi ve güvendiğiniz bir elektrikçi bulun 1 saat te halleder.(Aman diyim işini temiz ve iyi yapan birini bulun)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En sonunda aramızdan bir cesaretli çıktı ve ses sistemini deyiştirdi.Ben cesaret edememiştim özellikle ses sistemcilerle konuştuktan sonra teyibe bakışlarını görmenizi isterdim sanki ben bunu nasıl sökebilirim dergibi bakıyorlardı.Keşke izmirde olsaydım bu işi o zaman ciddi ciddi düşünürdüm.Ayrıca ferhat hayırlı olsun arkadaşım çok iyi yapmışsın üzerinde ses sistemi insanı çileden çıkartıyor.özellikle seninde dediğin gibi daha önce ses sisteminden ses dinlemeye alışıksan

Şemsi B. tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.