Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Motor Seçeneği Önerisi..

Ömer Faruk Avcı

Önerilen Mesajlar

tecrübelerinizi kısaca paylaşma imkanınız varsa dinlemek isteriz..

onceki aracım passat 1.8 t ondan dolayı olsa gerek ısınamadım bir türlü dizel araca ekonomik bir araç yakıtı düşük ama istediğim performansı alamıyorum onun için yeni donanımlı ecoboost gelince kısmet olursa değiştirmeyi bile kafaya koymuşum :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

onceki aracım passat 1.8 t ondan dolayı olsa gerek ısınamadım bir türlü dizel araca ekonomik bir araç yakıtı düşük ama istediğim performansı alamıyorum onun için yeni donanımlı ecoboost gelince kısmet olursa değiştirmeyi bile kafaya koymuşum :)

anladım hocam haklısınız valla :) passatın yerini tutmaz yani :) e size de şimdiden hayırlı olsun diyelim ozaman :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdiki aklımla Ecoboost alırdım. bende bir çok dizel kullanıcısı gibi, Memnun muyum dizelden, kesinlikle evet.

Fakat otomobil motoru benzinli motor olmalı. E mümkünse de Turbo benzinli olsun ki, tadından yenilmesin değil mi?

Ve 1.0 Ecoboost u çok merak ediyorum, Türkiye'de satışa çıkmasından sonra hemen gidip test edeceğim, muhtemelen almayacağım ama çok güzel bir motor yaptı Ford diye düşünüyorum. 1.6 sı 5 lt lere kadar düşebiliyorsa o ne yapar bilmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdiki aklımla Ecoboost alırdım. bende bir çok dizel kullanıcısı gibi, Memnun muyum dizelden, kesinlikle evet.

Fakat otomobil motoru benzinli motor olmalı. E mümkünse de Turbo benzinli olsun ki, tadından yenilmesin değil mi?

Ve 1.0 Ecoboost u çok merak ediyorum, Türkiye'de satışa çıkmasından sonra hemen gidip test edeceğim, muhtemelen almayacağım ama çok güzel bir motor yaptı Ford diye düşünüyorum. 1.6 sı 5 lt lere kadar düşebiliyorsa o ne yapar bilmiyorum.

:+1: 1.0 ın peroframansı da nasıl olur o da önemli tabi :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burada bişeyler var, bir bak istersen. Ama sen direk performans odaklı bir araç düşünüyorsan seni bu kesmez, fakat standar C segmenti araç sahiplerinin tam da ihtiyacı olan şey bu diye düşünüyorum. :D

okumustum ,sizin için bir daha okudum iyiymis :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.