Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

C Max Navigasyon

Raşit KESKİN

Soru

Forumda daha önce bu konu geçtimi bilmiyorum. araştırdığım kadarıyla bulamadım. Sizlerin tecrübelerinden yararlanmak istiyorum. problemim şöyle malum bizim türkiyede satılan c max modellerde avrupa versiyonlarındaki gibi navigasyon yok. bizde bu konuyu kendi telefon ve diğer navigasyon cihazlarla çözmeye çalışıyoruz.Ben navigasyon sorununu iphone ile aşmaya çalışıyorum fakat telefon arama ve cevaplamalarımı sony radyoyla yapmama rağmen navigasyon yönlendirme sesini bir türlü alamıyorum bu sorun bendenmi kaynaklanıyor, yoksa telefondan görüşme hariç ses alamıyormuyum blututla yada servisemi gitmem gerekiyor. şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Raşit KESKİN tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Hmm, Ben kablo ile bağladığımda sesleri geliyordu fakat bluetooth ile deneme şansım olmadı...

Hangi yazılım'ı kullanıyorsunuz iphone'da ?

igo öneriyorum eğer varsa...Birde o programı açarak dener misiniz ? Ses gelecek mi? Normalde gelmesi gerek müzik gibi düşünelim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende iphone ile navigasyon işimi görüyorum bluetooth ile bağlanıp. Seslendirmesi aracın sisteminden yapılıyor. IGO programı yüklü bende, araçta megane3 ama bluetooth sisteminin çalışma şekli aşağı yukarı aynıdır sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bluetooth ile bağlanıp ses çıkışı olarak aux-bluetooth seçerseniz anlatıcının sesi ses sisteminden gelir.. ama o zaman radyo filan dinleyemezsiniz.

Bende ikisininde sesi geliyor :D Röno farkı olsa gerek :D:kıhkıh:

Radyo vs çalıyor mesela kavşağa yada dönemece geldiğinde navi seslendirme yapacağı sırada(önce bi öhöm deyip :D) radyonun sesi azalıyor, navinin sesi artıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende ikisininde sesi geliyor :D Röno farkı olsa gerek :D:kıhkıh:

Radyo vs çalıyor mesela kavşağa yada dönemece geldiğinde navi seslendirme yapacağı sırada(önce bi öhöm deyip :D) radyonun sesi azalıyor, navinin sesi artıyor :)

ama tümleşik navigasyon mu? yoksa dışarıdan cihaz mı bağladın bluetooth ile?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Araç özelliği vs degil zaten.. Tel ile alakalı Birsey Abi'mizin sorusu. Yani çalışması gerek tıpkı muzik gibi..

Muhtemelen kullandığı uygulama ile alakalı..

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Ule biliyoz onu, sende bizi tüm cahil ettin :D Espirikde olsa Forda laf kondurmayo :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ule biliyoz onu, sende bizi tüm cahil ettin :D Espirikde olsa Forda laf kondurmayo :D

Konu genel, biri geliyor ne alaka diyor...Yabancı demesin :) ..Ford ile ne alakası var allah aşkına.. Doğru ne ise o bizde :)

Daha iyisini yapana kadar :D en iyisi bu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Konu genel, biri geliyor ne alaka diyor...Yabancı demesin :) ..Ford ile ne alakası var allah aşkına.. Doğru ne ise o bizde :)

Daha iyisini yapana kadar :D en iyisi bu

Tamam ula, bi şaka yaptık eyiki :D:)

Keza cümlemin sonunda, araçlar farklı olsa bile bluetooth sistemleri aynıdır sanırım diye belirttim. Yabancı biride onu anlar herhalde. :):D

Bende iphone ile navigasyon işimi görüyorum bluetooth ile bağlanıp. Seslendirmesi aracın sisteminden yapılıyor. IGO programı yüklü bende, araçta megane3 ama bluetooth sisteminin çalışma şekli aşağı yukarı aynıdır sanırım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Ben hala bu navigasyon olayını çözemedim. Radyo çalarken igo navigasyon ses vermiyor, aux u ayarladığım zamanda navigasyon sesi var fakat radyo sesi yok. fakat Yusuf arkadaşın dediği gibi bende olmuyor. (radyo vs çalıyor mesela kavşağa yada dönemece geldiğinde navi seslendirme yapacağı sırada(önce bi öhöm deyip :D) radyonun sesi azalıyor, navinin sesi artıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Söyle;

Eğer igo'nun sesini sisteme bagladiysaniz artık aracın radyosu ve cd si etkisizlesir...Eğer telin arka planında radyo veya müzik acarsanız igo ile birlikte çalışır.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.