Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Avm Kapalı Otoparkında Kaza Yaparsak ?

Yigit Celik

Önerilen Mesajlar

burnunu çıkartmış bir araba olsaydı orda kaputun yanından çarparak motoru dağıtırdı resmen.

geçmiş olsun, bu arada bir ek bilgi ... AVM'ye gerek yok, trafik polisi iş / apartman otoparkları ve kampisler gibi alanlardaki kazalarda da rapor tutmaz, yaralanma yoksa karakol polisi de gelmez (vukuat defterlerine haybeden vak'a yazmak istemiyorlar) ... varsa güvenlik ile güvenlik yoksa kendi başınıza tutanak (resim şart) tutup kaskoya başvurmak tek çare.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nedir şu milletin çakal kasa (E30) sahibi apachilerden çektiği yaa..

E30 iyidir,hele 320 olursa (düz 6 motor var onlarda,sonradan 4'e döndü ... o eski 6'ların hastasıyım) ^_^ ... az mı debelendik "motronik" ile :) ahh .. ahhh

edit:motor kodunu hatırlayamadım, M40 1600cc, M42 idi sanki .. off hatırlayamadım. (kesin takılır şimdi kafama)

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

E30 iyidir,hele 320 olursa (düz 6 motor var onlarda,sonradan 4'e döndü ... o eski 6'ların hastasıyım) ^_^ ... az mı debelendik "motronik" ile :) ahh .. ahhh

edit:motor kodunu hatırlayamadım, M40 1600cc, M42 idi sanki .. off hatırlayamadım. (kesin takılır şimdi kafama)

M40 16 18 lerde var m42 de 18is makinası

Bahsi geçen 320 M20B20 motor kodlu sıralı 6 136 hp :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

E30 candır abimde ah şu şahincilerin eline düşmeseydi. :(

hiç unutmuyorum ilk E36'lar geldi ... hepimiz "bu ne beee,iyrençççç" demiştik. E30'un o köşeli çizgisinden sonra iyk!!! :(

ilk parti verdiğimiz 300 küsur aracı geri çağırıp iki hafta içinde hepsinin silindir kapak contalarını değiştirmiş (o zamanlar müşteri memnuniyeti diye bir şey yok tabi) müşterilere de fazla caz yapmasınlar diye BMW Collection CD seti hediye etmiştik (araçlarda cd çalar yoktu/standart değildi...o ayrı) hahaha. gariplerim ağzını açmadan getirip iki - üç haftalık aracını servise teslim etmişti. Nerde o eski müşteriler .... ahhh ... ahhhh ^_^:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geçmiş olsun, bu arada bir ek bilgi ... AVM'ye gerek yok, trafik polisi iş / apartman otoparkları ve kampisler gibi alanlardaki kazalarda da rapor tutmaz, yaralanma yoksa karakol polisi de gelmez (vukuat defterlerine haybeden vak'a yazmak istemiyorlar) ... varsa güvenlik ile güvenlik yoksa kendi başınıza tutanak (resim şart) tutup kaskoya başvurmak tek çare.

açık alan candır :) . en azından liftiydi, el atındı uğraşmaz insan çile valla aracın ziyan olduğuna mı üzülecen çektiğin çileye mi. yerin dibinden güneş gören yere kadar taşırken araca verilecek ek zararı düşünmek dahi istemiyorum :( :( . neyse bu senaryodan çıkarılacak sonuç kapalı yerin dibindeki otoparklarda büyük çapta kaza yaptın mı oturup ağlıcan "anam anam" diye ^_^ .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aha..iki deli başladı susmaz bunlar...ben filme dönüyom... ^_^

ama görevimiz tehlike 3 te tom..cok katlı asansörlü bir otoparkta bombayı etkisiz hale getirmek için BMW 1 serisi bir arabayı burun üstü cakar iner durdurur sayacı..film biterken haaaaaa...senin hasarı karşılamadı sigorta şirketi der...pek mantıklı bulmadı 10 metreden burun üstü çakılmasını... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

biraz fantezi yapalım carpan kadın sürücü mini etekli ve cok seksi...yigitte carpılan araba sahibi...kadın kartı uzatır..ayyyyy..fren yerine gaza bastım al bu kartım ara beni hertürlü hasarını öderim canım der... ^_^ ozaman napıcan peki.... :)

Yiğit Abi bunlara pabuç bırakacağa benzemiyor abi :( Allah muhafaza arabam çizildi diye kadını vurmassa iyidir :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

biz arabayı (5 kasa) trenden düşürmüştük (o zamanlar BMW'ler tren ile geliyordu) gecenin bir saati,hava soğuk, tren vagonuna 4 + 4 araba sığıyor. önce alt katı boşaltıyorsun,sonra üst katı. vagonun üstü nem+çiğ ile deli gibi ıslanmış,bizim arkadaş biraz hızlı hareket edince 5 kasa bir kaydı ... güMMM resmen çakıldı kafa üstü (vagonun arkasından yere) o zamanlar Firuzköy'de servis. telefon ettik,çekici ile geldiler ... kuzu'yu aldılar. (çünkü treni boşaltmamız lazım) biz işimize devam ettik. borusan gece araba çekenlere para veriyor (mesai) ama kimin umurunda, sabaha karşı 03 - 04'te milletin pre-order arabaları ile haramidere ara sokaklarında it gibi gazlıyoruz. 7 kasa ile otomatik kullanmayı öğrenenler mi istersin? yoksa ayılama gazladığı için benzini bitip yolda kalan mı? ^_^

neyse .. sabah eksper geldi, bu böyle olmaz dedi!! ..eee? arabacı çekici ile haramidere'ye geri götürdük,yalvar - yakar gümrüklü sahaya (hürmet yardımı ile) soktuk, sonra arabayı aynı pozisyona getiremeyeceğimiz için (tren gitmiş) 5 kasayı yükleme platformuna çıkarıp sonra iterek (ve takla attırarak) demiryoluna atmıştık.

eksper resim çekti, rapor tuttu ... bir kere daha düzelttik arabayı,yeniden çekiciye ve firuzköy'e döndük. hep söylerim ... böyle bir eğlence için bize bir de mesai veriyorlardı :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.