Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

B-Max Ve 1.0 Fox Motor (Taze Bilgi)

Kaan Yagizer

Önerilen Mesajlar

Fox motorlu f3'ü (Mayıs üretimi/Haziran'da gelecek) bekleyip beklememek sizin tercihiniz ama kesin olan şey ben müzik tesisatı için araba almam/seçimimi değiştirmem (ama motor konusu ayrı...) sonuçta bu para - zevk ve kişisel istek meselesi,en iyisini siz bilirsiniz.

Teşekkür ederim Abi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

trend -> 40k gibi (daha kesin değil ama o civarda)

İntiharımın ses getireceği ve ford un fiyatlarını bir kez daha gözden geçirmesini sağlamak için uygun ve sonuca hızlı ve kolay ulaşacağım yüksek bir yer konusunda fikirlerinzi bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bir düzeltme yapayım ilk açıklamalara göre b-max de 120 ve 100 seçeneği var ve ülkemize sadece 1.0 T 100 ps ile sunulacak olması.. (B-Max)

Değişir umarım diyecem ama hiç sanmıyorum

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bir düzeltme yapayım ilk açıklamalara göre b-max de 120 ve 100 seçeneği var ve ülkemize sadece 1.0 T 100 ps ile sunulacak olması.. (B-Max)

Değişir umarım diyecem ama hiç sanmıyorum

doğru... 125 beygir fox f3 ve cmax ile geliyor, bmax ve ocak ayında gelecek makyajlı fiesta'da 100 beygir versiyon olacak.

İntiharımın ses getireceği ve ford un fiyatlarını bir kez daha gözden geçirmesini sağlamak için uygun ve sonuca hızlı ve kolay ulaşacağım yüksek bir yer konusunda fikirlerinzi bekliyorum...

neden? anlamadım? (cidden anlamadım) yani neden intihar?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

100 hp yeterki o boyuttaki arabaya. Resimlerde gözüktüğü kadar büyük bir alet değil o. Hormonlu jazz gibi birşey..

bu gün bindim bu kuzuya, oturma pozisyonundan dolayı içi gayet geniş. hatta arabanın içi f3'ten daha geniş. ufak tefek değilim biliyorsun ama gayet rahat sığdım arabaya (fiesta'da resmen arka koltuğa oturuyorum,f3'e inip binmem epey bir zaman alıyor ama bmax'ta rahattım)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

100 hp yeterki o boyuttaki arabaya. Resimlerde gözüktüğü kadar büyük bir alet değil o. Hormonlu jazz gibi birşey..

Yeter tabi ama var olup sunulmamasi migde bulandırıcı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu gün bindim bu kuzuya, oturma pozisyonundan dolayı içi gayet geniş. hatta arabanın içi f3'ten daha geniş. ufak tefek değilim biliyorsun ama gayet rahat sığdım arabaya (fiesta'da resmen arka koltuğa oturuyorum,f3'e inip binmem epey bir zaman alıyor ama bmax'ta rahattım)

Bende bir süre önce bindim ve inceleme fırsatım oldu. Direğin ortadan kalkmış olması gayet başarılı. Koltuğun pozisyonu ile istedikleri gibi oyanaybilmişler bu sayede. Gayette ferah iç hacime sahip. O konuda seninle hem fikirim. Ancak f3 ile kıyaslamak b-max a haksızlık olur. Focusun içi çok dar. O dashboard u tasarlayan adam herhalde corvette e falan koyacağını sanmış. B-Max o anlamda focus3 ten çok daha başarılı. Daha doğrusu f3 o konuda başarısız. Aracın içinde kesinlikle kendinizi rahat hissetmiyorsunuz. En azından ben hissetmedim. Gerçi bana mondeodan sonra dar gelmişte olabilir ama sonuç bu işte..

Benim orada vurgulamaya çalıştığım fotoğraflarda b-max ın çok büyük gözüküyor olmasıydı. Neredeyse eski cmax kadarmışcasına bir imaj var. Ama değil. fusion kadar alet ancak gerçekten akıllı bir tasarım ve o direğin kaldırılması mevzuusu isabet olmuş.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeter tabi ama var olup sunulmamasi migde bulandırıcı.
İlla çip çüp birşey yaparlar o alete. Turboları farklı değilse dert olmaz bence. Ki farklı olduğunuda sanmıyorum. fındık kadar motor zaten.

Bu arada otomatik bekleyenler epey beklemesi gerekebilir zira b-max otomatikler 1.6 powershift olacak. 1.0 lt için şimdilik o seçenek yok. İlerde olurmu bilmem ama pek sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok ben bu kayar kapı olayına asla hazetmedim. sony var diye bekleyecek değilim. fakat bu hali yani sony , bu klima bu jant esp vs ile 40 bin ise fiyat fena değil..

Bende tam tersi onu çok sevdim mesela. İnmek binmek çok kolay. Fiyat konusunda birşey diyemem. Gelsin görürüz.

Ben hala 1.0 lt motora biraz mesafeli durmayı tercih ediyorum. Çok yeni motor. Geçmiş ford tecrübem böyle radikal değişikliklerde fordun makyajını beklemenin avantajlı olacağını gösteriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada otomatik bekleyenler epey beklemesi gerekebilir zira b-max otomatikler 1.6 powershift olacak. 1.0 lt için şimdilik o seçenek yok. İlerde olurmu bilmem ama pek sanmıyorum.

1.0'ı amerika pazarına verecekleri için fazla gecikmeden ona bir otomatik uydururlar (bence) ama dediğin gibi şu an için son çeyreğe 1.6+powershift'i yetiştirmeye çalışıyorlar.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben amerikalıların tavrını çok merak ediyorum aslında. Adamların motosikletleri bile 1000 cc nin üzerinde.. :) Kız arabası sıfatına sokmaları büyük ihtimal bence (bettle da olduğu gibi)

Mertol Kip tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.