Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Dizel Almayı Düşünüyorum Kafam Çok Karışık...

M. Esat

Önerilen Mesajlar

Herkese Merhabalar,

-İlk defa sıfır araç alacam hayırlısı ile ancak bu işler ne kadar zormuş,öncelikle eski bir ford çalışanı olarak şu an için focus'tan başka bir araç gözüme gözükmüyor,tabi gönlümde yatan titanium+xpack+sunroof+hb ama fiyatları konusu beni endişelendiriyor ve aracı haziran ayında almayı düşündüğümden herkes ağustosu bekle 2013 model olsun falan diyor,ancak styl+plus paket te aklımı almıyor değilim,şimdi arkadaşlar yaklaşık 40 Bin nakit kalanı kredi kullanacağımdan çok kararsız kaldım şu anda ellerinde eski girişli x paket var uygunda veriyorlar(ford çalışanı indirimi falan) ne yapacam bilemiyorum,

-Ayrıca araçla hafta içi günde 120 km yol yapacağımı düşünürsek minimum bu gibi şartlarda sıfır araca binmek mantıklı yoksa 2. el mi?Yorumlarınız benim için önemli,Teşekkürler...

Bence Sıfır Araç Alın aklınızda soru işaretleri kalmasın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Başka bir başlıkta yazıldı. Haziran üretimlerinde style kaldırılıyor yerine trend X geliyormuş. Trend Xte jant sis farı falan var da BTooth, sensörler kararan ayna falan yok.

Mayıstaki takas desteği ve 24000 kredi kaçmaz.

İnşallah 1.0T style gelir de ben de alabilirm.

Edit: Yani style da plus sadece şehir içi güvenlik için isterdim onun için de o para verilmez. Şahsuvaroğlu nasıl olsa tüm araba alanlara arka park sensörü hediye :+1: ediyor. O bakımdan düz style yeter bana

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İmkan varsa sıfır derim ben alamamıştım,şimdiki aracımı alırken 45.500 veya 46.500 gibi bir rakam almıştım x paket ve şeker kırmızı benzinli almayı düşünmüştüm ve faize bulaşmayım diyerek alamamıştım ama şimdi fiyatlar çok yüksek .

Nasip olursa bonun borcu bitince orjinal ST düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Edit: Yani style da plus sadece şehir içi güvenlik için isterdim onun için de o para verilmez. Şahsuvaroğlu nasıl olsa tüm araba alanlara arka park sensörü hediye :nazar: ediyor. O bakımdan düz style yeter bana

yuh!! pazarlık kozumuzu elimizden alma bari :nazar: off .. offf :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla 3 fazla olsun 5 fazla olsun derken bir bakıyorsun rakam 3-5 değil 15-20 lere çıkıveriyor. Style yeterli derken bir bakıyorsun plus oluvermiş, e nolacak 3-5 daha deyip titanium a zıplıyorsun sonrada amaan oldu olacak X pakette oluversin deyince 20 bin lira fark oluyor. Ne aldın? aynı motor aynı yürüyen aynı kasaya sahip ancak donanımı fazla olan aynı araba.. Hiçbir donanım 15-20 bin lira para etmez. Tabi bu benim şahsi görüşümdür. Ben alırken en makulu style HB idi. Bugünde alsam aynı arabayı alırdım.

Valla aynen öle abi,bu işe focus 2,5 ile başladım geldiğim nokta (aklımda fazla yokken) F3 Xpack o da eski girişli olduğundan,ama ben yine plus alacam gibi ancak bugün nette 2. el titanium sunroof lu araçtan 53,500 istemişler düşündürücü :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne kadar para ayırmayı planlıyorsanız ve sizi zaman içinde ödemeleri kasmayacaksa.....O plan dahilinde araç seçmenizde fayda var....örn. style plus....( Yazdığınız kredi ye göre)

Valla 40 Binin üzerine çekeceğim krediyi sanırım x paket sarsacak biraz gibi,plus göz kırpıyor gibi.

Durum kritik, iş yazı turaya kalacak gibi görünüyor.

:) Valla aynen öle geçenlerde bi arkadaş benim baktığım arabayı sormuş sanırım o alacak gibi o da kararsız,o beni arıyor o kadar para verilmez boşver diyo sonra kendi almaya kalkıyor,sonra ben onu arıyorum manyakmısın ne yapacaksın o kadar para verip diyorum tam bi arap saçı Hocam :)

En az hangisinde kredi kullanacaksan onu al.

Sanırım O zaman style+plus

Yok be abi, yazı turalık bir mevzuu yok aslında. Benzinli alınacaksa 1.0 scoboost beklenebilir ancak dizel alınacaksa şu an style en optimum çözüm gibi gözüküyor. Hem donanım açısından hemde motorun 115 lik olması itibari ile..

Mertol Abi şu anda plus ile X arasında 7500 oynuyor yanılmıyorsam değer mi?

İmkan varsa sıfır derim ben alamamıştım,şimdiki aracımı alırken 45.500 veya 46.500 gibi bir rakam almıştım x paket ve şeker kırmızı benzinli almayı düşünmüştüm ve faize bulaşmayım diyerek alamamıştım ama şimdi fiyatlar çok yüksek .

Nasip olursa bonun borcu bitince orjinal ST düşünüyorum.

Valla en iyisini yapmışsın faize krediye bulaşmayarak, :claps: En kısa zamanda ST ile görmek isterim seni...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Başka bir başlıkta yazıldı. Haziran üretimlerinde style kaldırılıyor yerine trend X geliyormuş. Trend Xte jant sis farı falan var da BTooth, sensörler kararan ayna falan yok.

Mayıstaki takas desteği ve 24000 kredi kaçmaz.

İnşallah 1.0T style gelir de ben de alabilirm.

Edit: Yani style da plus sadece şehir içi güvenlik için isterdim onun için de o para verilmez. Şahsuvaroğlu nasıl olsa tüm araba alanlara arka park sensörü hediye :claps: ediyor. O bakımdan düz style yeter bana

Ya ben de ondan korkuyorum zaten,haziranda alacam ben nasipse aracı o zamana bu 1500 focus indiriminden yararlanamıyacaz sanırım :)

Hayırlısı artık...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla en iyisini yapmışsın faize krediye bulaşmayarak, :) En kısa zamanda ST ile görmek isterim seni...

Eyvallah,1 ay önce istanbulda vardı baya ciddi düşünmüştük 2007 model ama nasipte yokmuş :claps:

Hiç olmadı focus makyajlanınca ecobost 180 bg alacam x paket ama gönlüm ST de .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eyvallah,1 ay önce istanbulda vardı baya ciddi düşünmüştük 2007 model ama nasipte yokmuş :)

Yakışır,Bu Vizyon Maviye baylıyorum sizdekine ona modifiye çok yakışıyor arıyorum 2.el bulamıyorum temizini hep collection var piyasada x paket ve hb zor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eyvallah,1 ay önce istanbulda vardı baya ciddi düşünmüştük 2007 model ama nasipte yokmuş :claps:

yakışır hocam sana...sert adamsın baksana...sen dükkana girince kesin tüm hayvanlar sustaya duruyorlardır... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakışır,Bu Vizyon Maviye baylıyorum sizdekine ona modifiye çok yakışıyor arıyorum 2.el bulamıyorum temizini hep collection var piyasada x paket ve hb zor.

Temiz araba bulmak zor,ALLAH gönlünüzce versin .

yakışır hocam sana...sert adamsın baksana...sen dükkana girince kesin tüm hayvanlar sustaya duruyorlardır... :)

Yerine göre ortamına göre,düşünceler için teşekkürler .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Valla Biraz Geç Oldu Ama Vizyon Mavi 2,5 tdci x pack buldum,bayılıyorum bu renge hem fiyat pahalı hem de 3 ün pazarlığınıda yapmama rağmen aklım kalmadı değil :wacko:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2011-tdci-focus-titanium-x-paket-aksesuarli-tr-tek-cok-sik-87084906/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.