Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İddaa Tahminlerimiz

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

iddaa'yı %96 gs var diye oynuyorum bu sebeple ona vermeden geçemem :) zevk işte.. 

Bu arada biz devler liginde şunu bunu yenebilir dediğimiz takım bırakalım da es es'e dersini versin gayet doğal değil midir sonucu :)

Es es puan alırsa gs aptallığıdır :)

gs gecen hafta bursada cok zorlandı bence es es yabana atılacak bı takım degıl ancak şu var her futbolsu Avrupa maçların da kendini göstermek için daha iyi motıve olur ve o maça fazla önam verir kendini göstermek için bir başka oynar ancak türkiyede o kadarda önemsemez zaten her hafta bir mac var nede olsa tabi bu benim görüşüm ve bir kac futbolcuda ayni şeyleri söylemişti.neyse umarım kuponun tutar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gs gecen hafta bursada cok zorlandı bence es es yabana atılacak bı takım degıl ancak şu var her futbolsu Avrupa maçların da kendini göstermek için daha iyi motıve olur ve o maça fazla önam verir kendini göstermek için bir başka oynar ancak türkiyede o kadarda önemsemez zaten her hafta bir mac var nede olsa tabi bu benim görüşüm ve bir kac futbolcuda ayni şeyleri söylemişti.neyse umarım kuponun tutar.

Hepsine katılıyorum zaten diyorum ya yenilirse aptallığına yenilir yenemeyeceği için değil :D sizde aynı şeyi söylüyorsunuz benimle

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

620 tl verdi 60 benim 560 bana kalan çok uzun zaman oldu oynamıyordum şeytan dürtükledi :)

Ben oynamam da bilmem de iddia falan. Bir ara lisedeyken spor toto oynuyorduk. O da tutmuyordu. :) Cok anlamam yani. Ama iyi para. Ornegin bi renkli ekran parasi. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.