Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İddaa Tahminlerimiz

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Sizce beşiktaş galatasaray maçı nolur :) bir beşiktaşlı olarak ve galatasarayın real'den aldıgı yenılgıden sonra beşiktasındır mac dıye dusunuyorum  :duel:

2-2 berabere biter o maç.

aynen valla aldım parayı :D 10tl 699 tl oldu :D

Oh valla bi biz tutturamadık jant parası :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizce beşiktaş galatasaray maçı nolur :) bir beşiktaşlı olarak ve galatasarayın real'den aldıgı yenılgıden sonra beşiktasındır mac dıye dusunuyorum  :duel:

%60 gs  alır ama genele bakınca ne olacağı belli olmaz ben oynamam bu maça :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2-2 berabere biter o maç.

sanmıyorum ılk yarı 0 ıkıncı yarı beşiktasa  verıcem ben :D bıde beşiktasa verıcem dırek 1/1  :kıhkıh:  :kıhkıh:

%60 gs  alır ama genele bakınca ne olacağı belli olmaz ben oynamam bu maça :D

Bence alamaz bızde bılıc varken adam ınatcı suana kadar yenılgısı yok beşiktasın cok ıyı hazırlanır bu derbıye çok deli maç olucak  :duel:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence alamaz bızde bılıc varken adam ınatcı suana kadar yenılgısı yok beşiktasın cok ıyı hazırlanır bu derbıye çok deli maç olucak  :duel:

gs takımını tutuyorum ama 4 hafta galip gelmeyen takımdan korkulur bu mantık var bende sonucu belli olmayan bir maç olacak dediğin gibi delicesine bir maç bizi bekliyor... belkide hiç bitmesini istyemeyiz maçın o kadar güzel olur...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gs takımını tutuyorum ama 4 hafta galip gelmeyen takımdan korkulur bu mantık var bende sonucu belli olmayan bir maç olacak dediğin gibi delicesine bir maç bizi bekliyor... belkide hiç bitmesini istyemeyiz maçın o kadar güzel olur...

belli olmaz bakalım iyi olan kazansın dıyelım o zaman  :dontknow:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.