Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Samsung GALAXY SIII (Resmi Özellikler ve Fotoğraflar)

Önerilen Mesajlar

Cenk abicim suan İphone kullanıyorum . Açma kapama tuşu haricinde tuşlara basmıyorum.. YAZILIM ile yaptım..fakat istememdeki sebep bu degil..

Arıza veya farklı durumlarda telefonu modlara sokmak gerek; Safe,dfu, gibi bunlar icin dokunmak lazım bunlar sadece kabloyu bağlayıp yapılan işlemler ile sağlanmıyor yeri gelince..

Yani bu özel durumlar icin olmalı.

Kullanımda sorun yok. İcs ile ilgisini bilmem.. Suan iOS da bunu yapabilirsiniz uygulama ismi Zephyr

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

O işler için 2 tane fiziksel tuş var zaten biri ses açma kapama diğeri güç düğmesi . Bunlara aynı anda basarak servis modlarına vs girilebiliyor. Radion on off Son Soff ayarlanabiliyor.

İtiraz edilen tuş sadece programların menüsü için . ICSte de buna gerek yok gibi.

telefon getirmek dert değil, özellikle Malezya da harbiden ucuz onlar ama girişte telefonu beyan edip pasaportuma kaydettirmem lazım. yani o telefona sadece ben hat alabilirim, bu durumda o telefonu benim adıma kayıtlı hat ile kullanabilirsin. ya o telefon ile birilerine dadanırsan? (yapmazsın ama oldu ki yaptın) o zaman hapislerde "sapık" diye çürüyemem walla. (bkn.testi kırılmadan uyaran adam)

Gönlüm yok desene sen şuna :fikir::kıhkıh::D:kıhkıh:

Şaka şaka .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O işler için 2 tane fiziksel tuş var zaten biri ses açma kapama diğeri güç düğmesi . Bunlara aynı anda basarak servis modlarına vs girilebiliyor. Radion on off Son Soff ayarlanabiliyor.

İtiraz edilen tuş sadece programların menüsü için . ICSte de buna gerek yok gibi.

iPhoneda home button ile işlem yapılıyor ondan örnek gösterdim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

telefon getirmek dert değil, özellikle Malezya da harbiden ucuz onlar ama girişte telefonu beyan edip pasaportuma kaydettirmem lazım. yani o telefona sadece ben hat alabilirim, bu durumda o telefonu benim adıma kayıtlı hat ile kullanabilirsin. ya o telefon ile birilerine dadanırsan? (yapmazsın ama oldu ki yaptın) o zaman hapislerde "sapık" diye çürüyemem walla. (bkn.testi kırılmadan uyaran adam)

Pasaport kaydı herhangi biri üzerine yapılıyor. Benim pasaportumla kaydoldu, benim hattımla kullanılacak diye birşey yok.

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Android de ses aç-kapa ve power tuşu yeterli o işlemler için.

Bu arada pasaport kaydı herhangi biri üzerine yapılıyor. Benim pasaportumla kaydoldu, benim hattımla kullanılacak diye birşey yok.

ve pasaport kaydı ay bazlı değil yıl bazlı aktif oluyor yani bir tel için 24 ay değil 2 takvim yılı beklemeniz yeterlidir..

2011 Aralık kayıtlı pasaport,

2013 Ocak ayında tekrar kullanılabilir.2013 Aralık'ı beklemek gerekmiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kesinlikle doğru ben de en son Galaxy note aldım, arkadasım gitmişken sağolsun getirdi kaydını yaptırdık onun pasaportu üzerinden... Kendi hattımı taktım kullanıyorum

Sadece yurtdışı vatandaşarının pasaportlarına 1 numara tanımlandırılıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sadece yurtdışı vatandaşarının pasaportlarına 1 numara tanımlandırılıyor...

Nasıl bir numara? Çifte vatandaşlığı olan arkadaşlarım da var. Bu numara onları da bu kısıtlamaya tabi tutmak için mi yazılıyor? Bu arada 100 TL lik ek bir vergi getirildi yurtdısından getirilen telefonun kaydını yapabilmek için. Normal ithalat haricinde yolcular üzerinden çok ciddi sayıda telefon girmiş ükemize ama 100 TL gibi bir vergi bunu kesinlikle durdurmaz. Türkiye de 2.300 TL olan telefonu yurtdısından 1.000TL ye aldım 100 TL daha oderim hiç de dokunmaz hani..

Su vergi sistemi ciddi bir revizyondan geçse ne güzel olur..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nasıl bir numara? Çifte vatandaşlığı olan arkadaşlarım da var. Bu numara onları da bu kısıtlamaya tabi tutmak için mi yazılıyor? Bu arada 100 TL lik ek bir vergi getirildi yurtdısından getirilen telefonun kaydını yapabilmek için. Normal ithalat haricinde yolcular üzerinden çok ciddi sayıda telefon girmiş ükemize ama 100 TL gibi bir vergi bunu kesinlikle durdurmaz. Türkiye de 2.300 TL olan telefonu yurtdısından 1.000TL ye aldım 100 TL daha oderim hiç de dokunmaz hani..

Su vergi sistemi ciddi bir revizyondan geçse ne güzel olur..

Şöyle,

Türk pasaportu varsa ilk yazdığımız gibi.

Yabancı pasaportuna ile 1 numara kayıt söz konusu.

Mantık doğru sıkıntı yok..

Vergi konusu zaten hep saçma sapan ya :kıhkıh:

buarada TR'de 2.300 olan hangi tel y.dışnda 1000 tl ?

iphone 4s desek; 1650 vs 1280 lira.. (resmi fiyatlar)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şöyle,

Türk pasaportu varsa ilk yazdığımız gibi.

Yabancı pasaportuna ile 1 numara kayıt söz konusu.

Mantık doğru sıkıntı yok..

Vergi konusu zaten hep saçma sapan ya :D

buarada TR'de 2.300 olan hangi tel y.dışnda 1000 tl ?

iphone 4s desek; 1650 vs 1280 lira.. (resmi fiyatlar)

Galaxy Note..(Benim aldıgım tarihte)

Büyük olsa da kullanımı çok zevkli ve cebe kolayca sıgıyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.