Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Farlar aynı değil.

ferhat tezcan

Soru

Arkadaşlar bu gün aracımı yıkarken bişey dikkatimi çekti.

Benim aracımın sağ farı ve sol farı arasında fark var.Daha detaylı anlatmak gerekirse.

Sol farım sağ farıma nazaran daha dışarıda ve kasayla arasında daha fazla açıklık var(yaklaşık yarım santim).

Bu durum sizlerdede varmı bu kadarcık şaşma mümkünmü yoksa benim aracım hatalımı?

şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Benim farlarda tümseğe falan girdiğinde titreme yapıyor...Acaba iyi monte edilmediğinden mi yoksa yeterli destek almadıklarından mı bilmiyorum.Fakat hiç sorun etmedim..

Seninkinde olur bazen dert degil. Montelik durum degil yani abicim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Telefonum galaxy s2 yani android ama bu işin android veya ios la alakası yok.Benim anladığım kadarı ile sorun bluetooth tan kaynaklanıyor nedenmi? bluetooth olmayan comfort ve trend lerin hiçbirinde bu parazit sesi yok.8 araç denedim 3 ü trend ve comfort hiçbirinde yoktu ama style ve titanium ların hepsinde var bu parazit sesi mevcut.

Bende beklemedeyim hatta gül gibi ses sistemim depoda bu işin çözülmesini bekliyor.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ama parazitsiz olanda var, sorun sizin telde değil dimi ?

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Sadece benim telefonda değil her şekilde denedim flashdisk te var bluetooth da var harici müzik çalarlarda var yani sorun araçta daha doğrusu bluetooth olan tüm focus 3 lerde bu arada bir yerde bi arkadaş iphone 4 te yok demiş sanırım bağlantının farklı olmasından kaynaklanıyordur.i phone 4 üde auxtan bağlasınlar aynı paraziti mutlaka duyarlar.

Zaten hiçbir bağlantı yapmayın direk aux a basın daha bariz olarak duyarsınız bu paraziti

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sadece benim telefonda değil her şekilde denedim flashdisk te var bluetooth da var harici müzik çalarlarda var yani sorun araçta daha doğrusu bluetooth olan tüm focus 3 lerde bu arada bir yerde bi arkadaş iphone 4 te yok demiş sanırım bağlantının farklı olmasından kaynaklanıyordur.i phone 4 üde auxtan bağlasınlar aynı paraziti mutlaka duyarlar.

Zaten hiçbir bağlantı yapmayın direk aux a basın daha bariz olarak duyarsınız bu paraziti

Ben size doğru konuda bundan bahsetmiştim araçtaki yazılımdan olabilir diye..

Mevcut aracımıza ekstra bluetooth modül taktık ve bu ses kısık durumlarda duyulur haldeydi ama müzik ile belli olmuyordu..Yani olsa olsa araç yazılımındandır..

Beklemekten başka yapacak pek birşeyiniz yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

focus 3 style aracıma her türlü telefon , flash bellek , ipod nano , ipod touch , iphone bağlamışlığım vardır ve hiçbir sorun yoktur :D Aux girişi de muazzamdır :D

Desene şanslı azınlık sın teybini satmaya düşünürsen iyi fiyata alabilrim:)

Bu arada işin şakası bi tarafa auxta yada bluetoothta iken sesi açtığınızda sessizlikte ince bir dıııııt sesi olmadığına eminmisin eğer öyleyse çok şanslısın şu ana kadar en az 10 araç denedim yarısından fazlası sıfırdı ve hepsinde vardı bu gıcık ses.

Formda bi çok arkadaş benim gibi aynı dertten muzdarip.Tekrar dediğim gibi bi dener ve tekrar bize iletirseniz en azından biz de servise bu sorunu yaşamayan arkadaşlar var deriz.Ben aracımı alalı nerdeyse 2 hafta oldu tekrar tekrar aramama rağmen hala daha doğru dürüst bir açıklama yok.Bir bilirkişi gelip bakıcakmış 2 hafta oldu hala ses seda yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Garantisi devam ediyorsa servise götürderim...

Bu konuyu başından okumamışsınız besbelli.Bu sorun sadece bende olan bir sorun değil

Bu konuyu başından okumamışsınız besbelli.Bu sorun sadece benim aracımda olan bir sorun değil

Aracımı alalı 2 hafta oldu tabiki garantisi devam ediyor.Servisin ford merkezin haberi var.Bilirkişi yollıycaklarmış ama dedim ya ses seda yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.