Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aux taki parazit sesinin suçlusu

ferhat tezcan

Soru

Aux taki parazit seslerinin suçlusu bluetooth gibi görünüyor çünki bluetoothsuz araçlar denendi(comfort ve trend)hiç birinde parazit sesi yok.

Sadece bluetooth olan araçlarda hem usb de hem auxta hemde bluetooth ta müzik dinleken parazit sesi duyuldu.

Beklemeye devam ford merkezden hala bu konu ile ilgili dönülmedi zaten bi 10 15 gün süreceği söylenmişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Babam da ben de araba bakımı konusunda obsesif olduğumuz için babamın arabası çok bakımlıdır ses sisteminin ilk günkü halinden çok birşey kaybettiğini sanmıyorum. 2 araba da kapının önünde duruyo f3 ün özellikle radyo dinlerken f2 den çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. İma etmiyorum açık açık söylüyorum başta ben de önyargı ile f2nin daha iyi olduğunu düşünüyordum ancak 3 daha iyi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Babam da ben de araba bakımı konusunda obsesif olduğumuz için babamın arabası çok bakımlıdır ses sisteminin ilk günkü halinden çok birşey kaybettiğini sanmıyorum. 2 araba da kapının önünde duruyo f3 ün özellikle radyo dinlerken f2 den çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. İma etmiyorum açık açık söylüyorum başta ben de önyargı ile f2nin daha iyi olduğunu düşünüyordum ancak 3 daha iyi

Radyoda daha iyi olması ihtimaldir fakat sadece radyoda benim fikrim.Bu arada dediğim gibi baktınızmı bluetooh taki ses durumuna bakıp bildirirseniz sevinirim sonuçta bu sorun sizdede mevcut iste ben problemi çözmek üzereyim sizede yardımcı olurum. ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arabayı ilk aldığımda ses sistemi beni tatmin ediyordu, ancak zaman geçtikçe hoşuma gitmemeye başlamıştı, Zaten arabayı da sırf modifiye yapmak amacıyla almıştım, ne bluetoothda ne aux da ne de flash bellekde parazit sesi almadım. Nisan ayı sonlarında izmirden almış olduğum toplam 2000Watt' lık Magnat marka ses sistemini küçük bir dönüştürücü vasıtası ile aracıma taktım, şuan mükemmel kalitede net bas ve tiz alıyorum (maşallah). son olarak aracın 18 inç porto silver jant ve body kit malzemelerininde siparişini verdim. yakın zamanda tüm bunlarla birlikte paylaşım yapacağım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arabayı ilk aldığımda ses sistemi beni tatmin ediyordu, ancak zaman geçtikçe hoşuma gitmemeye başlamıştı, Zaten arabayı da sırf modifiye yapmak amacıyla almıştım, ne bluetoothda ne aux da ne de flash bellekde parazit sesi almadım. Nisan ayı sonlarında izmirden almış olduğum toplam 2000Watt' lık Magnat marka ses sistemini küçük bir dönüştürücü vasıtası ile aracıma taktım, şuan mükemmel kalitede net bas ve tiz alıyorum (maşallah). son olarak aracın 18 inç porto silver jant ve body kit malzemelerininde siparişini verdim. yakın zamanda tüm bunlarla birlikte paylaşım yapacağım.

Bizdemi kıbrıstan alsaydık aracı direksiyon ters ama teyp parazitsiz olurdu :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu videoda demek istediğimi anlarsınız.

Normal kullanımda çok rahatsız etmiyen bir durum aslında

Sorun benim gibi kaliteli ve biraz yüksek ses sevenler için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben sadece fikrimi söyledim.Donanımdan anlamıyorum sonuçta niteliksel olarak konuşuyorum.Ses sistemi beni tatmin etti

Normal kullanımda yeterli bir ses sistemi var zaten.Ama bir focus 2 de değil açıkçası.Size yetiyorsa sorun yok ben dükkanda ayakabı bakarken şu mu olsun bumu olsun diye karar veremeyen müşterilerime hangisi en rahat sa o dur en güzeli diyorum.Hangisi size yetiyorsa o dur güzeli :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu arada yüksek ses ile müzik dinlemek işitme kaybına yol açar.Şimdi farkında olmayabilirsiniz ancak ileride gerçekten sıkıntı çekersiniz.Ufak bir tavsiye

Yüksek sesten kasıt kulaklara hasar verecek ses değil.Sen şu an standart ses sisteminde sesi arttırdıkça ses kalitesini törpülüyorsun.

Kayıpsız yüksek ses ten bahsediyorum ben.Ses sistemimi taktırdığımdan beri aracımda ses seviyesi 20 nin üstüne çıkmadı çünki çok yüksek değil ama kayıpsız bir müzik sesi alıyorum.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu arada yüksek ses ile müzik dinlemek işitme kaybına yol açar.Şimdi farkında olmayabilirsiniz ancak ileride gerçekten sıkıntı çekersiniz.Ufak bir tavsiye

Bu arada dediğim gibi bir ara aracınıza bakıp dediğim gibi kontrol edin sizdede varmı bu sorun(videoda sesi açıp dinleyin dediğim sesi anlarsınız)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.