Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aux taki parazit sesinin suçlusu

ferhat tezcan

Soru

Aux taki parazit seslerinin suçlusu bluetooth gibi görünüyor çünki bluetoothsuz araçlar denendi(comfort ve trend)hiç birinde parazit sesi yok.

Sadece bluetooth olan araçlarda hem usb de hem auxta hemde bluetooth ta müzik dinleken parazit sesi duyuldu.

Beklemeye devam ford merkezden hala bu konu ile ilgili dönülmedi zaten bi 10 15 gün süreceği söylenmişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Aracım 12 nisan 2012 tarihinde fabrikadan çıkmış.Sanırım bu güncelleme mevcuttur aracımda.Ama yinede bununla alakalıysa zaten ford merkezden bunu bana bildirirler şimdi kurcalayıp dahada bozmayalım:)

Ford neden sizi arayıp bildirsin ki ? İşte Ford yayınlıyor siz takip edeceksiniz :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben bu konuda arıza kaydı bıraktım onlarada bana en kısa zamanda döneceklerini söylediler.Ayriyetten bu güncelemenin yayınlandığı tarihle benim aracımın fabrikadan çıkış tarihi baya farklı.

Eğer bir güncelleme yayınlandıysa o güncelleme o tarihten sonraki tüm araçlara uygulanır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben bu konuda arıza kaydı bıraktım onlarada bana en kısa zamanda döneceklerini söylediler.Ayriyetten bu güncelemenin yayınlandığı tarihle benim aracımın fabrikadan çıkış tarihi baya farklı.

Eğer bir güncelleme yayınlandıysa o güncelleme o tarihten sonraki tüm araçlara uygulanır.

Temennimiz hep o yönde olur ama bir aracın üretimi ile bu tür parçaların üretimi aynı vakitde olacak diye birşey yok..Size verilen tarih parçaların birleştirildiği zamandır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Buyrun parazit sesinin sorumlusu bluetooth kiti tüm aux flashdisk bu kit in içinden aktarılıyor ana üniteye haliyle ana ünitenin bir kabahati yok tüm kabahat bu arkadaşta kanımca.Metrol abinin yönlendirmesi ile buldum yeri ana ünitenin tam aldında.

20120713184204.jpg

Bu da alttan görünüm ve girişleri

20120713191134.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kim daha ucuz ve iyi yaparsa o kazanır, chine de kötü de var süper de var

Aynı fikirdeyim önceki aracıma çin malı st replica jant takmıştım herkez 3 güne yamulur demişti 4 sene kullandım en ufak bir problem yaşamadım ve öylede sattım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sanırım bu ses konusunda en şanslılardan biriyim, Ne bir parazit ne bit :)) çok net ses alıyorum, 2000 Watt s tavsiye ederim,

Benim aracımdada ses sitemi mevcut.Ses kalitesinden yana bir sorunum yok tek problem şu parazit sesleri.

Sizin aracınızda müziği cd den mi dinliyorsunuz çünki bu sorun sadece aux bluetooh ve flashdiskte mevcut.Ama yok ben hepsini kullanıyorum ve parazit yok diyorsanız şanslı azınlıksınız.(Şu ana kadar baktığım tüm focus 3 lerde bizzat bu sorunla karşılaştım)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim arabada da bluetooth veya müzik sisteminde en ufak bir parazit yok. Hatta sabah nöbet çıkışı eve gelirken bluetooth dan müzik dinledim bası da açtım resmen büyülendim. Arabanın tek sevmediğim yanı müzik sistemi idi. Artık onu da çok seviyorum. Özellikle radyo nasıl bu kadar net çalıyor hayret sanki cd den müzik dinliyormuşum gibi. Babamda focus 2 var sony müzik sistemi 8 hoparlör ama kalitesi kesinlikle benim arabadan çok düşük. Focusa bir kere daha aşık oldum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim arabada da bluetooth veya müzik sisteminde en ufak bir parazit yok. Hatta sabah nöbet çıkışı eve gelirken bluetooth dan müzik dinledim bası da açtım resmen büyülendim. Arabanın tek sevmediğim yanı müzik sistemi idi. Artık onu da çok seviyorum. Özellikle radyo nasıl bu kadar net çalıyor hayret sanki cd den müzik dinliyormuşum gibi. Babamda focus 2 var sony müzik sistemi 8 hoparlör ama kalitesi kesinlikle benim arabadan çok düşük. Focusa bir kere daha aşık oldum :)

Kısık seste yada müzik çalarken zaten duyamazsınız.Bluetooth u açın boşta iken yani müzik yokken sesi sona kadar getirin devamlı çıkan bir dıııııt sesi ve gaza basınca motor sesini duyarsınız muhtemelen.Sizin gibi düşünüp sonrasında aaa hakikaten bendede varmış bu ses diyen bir çok arkadaş tanıyorum :) ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu arada focus 3 ün ses siteminin focus 2 den daha iyi olduğunu ima etmenize şaşırdım ki zira ben ve bu forumdaki bir çok arkadaş bunun tam tersini düşünüyoruz.Sonuçta zevk ve kulak meselesi saygı duyarım. ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.