Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Arabamı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim ?

Orkun G

Soru

Merhabalar,

Bu hafta içinde bir aksilik olmazsa bayi aracı teslim edecek.Bu sırada bayiden teslim alırken nelere dikkat etmeliyim.Bayiden hediye olarak neler istiyebilirim. Deneyim ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

boya kalınlığını gözünüzün önünde ölçtürün.. heryerde aynı olsun.. lastik havasını unutsanız da bir şekilde halledilir.. ama aracı teslim alıp imzayı attıktan sonra yok araç boyalıydı bilmemneydi bir sürü iş...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Herkese merhaba,az önce uzun zamandır planladığım Focus Style 1.6İ 125 PS 5K Plus Paket alma işinin son aşamasına geldim renk olarakta Külkahverengi olacak,ilkdefa sıfır araç aldığım için bundan sonraki prosedürler için kulaktan dolma bilgilere sahibim,bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşların,ve ağbilerin yardımına ihtiyacım var,herkese şimdiden çok teşekkürler.

(ayrıca araç hakkındaki olumlu olumsuz yorumlarınızı duymak benim için çok faydalı olacaktır)

ahh aziz bey hallettinizmi çok sevindim,hayırlı olmasını dilerim.ve en guzel rengi seçmişsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ahh aziz bey hallettinizmi çok sevindim,hayırlı olmasını dilerim.ve en guzel rengi seçmişsiniz

teşekkür ederim,buradaki bayide hem meslektaşınız hemde adaşınız Aylin Hanım Külkahverengiyi paketledi bize,ama iyide oldu galiba.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

boya kalınlığını gözünüzün önünde ölçtürün.. heryerde aynı olsun.. lastik havasını unutsanız da bir şekilde halledilir.. ama aracı teslim alıp imzayı attıktan sonra yok araç boyalıydı bilmemneydi bir sürü iş...

teşekkür ederim,boya kalınlığı konusunu hiç bilmiyordum mesela.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben şunu biliyorum daha once komple boyalı arac almış müşteri sıfır.ikinci aracını almaya gelirken boya makinesi cihazı getirip ölçüm yapmıştı :)haklı olarak

Siz yoksa arabaları boyasiz , astarla mı satıyorsunuz :):P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ya yakup, sözüm meclisten dışarı ama sıfır aracın dahi boyalı (fabrika çıkışı boya dışında) olduğu, müşterilerin mağdur edildiği olayları duyuyoruz... e insan acaba benim de başıma gelir mi diye endişe etmiyor değil... bu yapılan şerefsizliğe (özür dilerim ama böyle) karşı benim önlem alma çabam paranoya olarak nitelendiriliyorsa varsın ben paranoyak olayım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ya yakup, sözüm meclisten dışarı ama sıfır aracın dahi boyalı (fabrika çıkışı boya dışında) olduğu, müşterilerin mağdur edildiği olayları duyuyoruz... e insan acaba benim de başıma gelir mi diye endişe etmiyor değil... bu yapılan şerefsizliğe (özür dilerim ama böyle) karşı benim önlem alma çabam paranoya olarak nitelendiriliyorsa varsın ben paranoyak olayım..

Tamam ol , bende paranoya olayim.

:fikir: sıkıntı nedir ki :kıhkıh: adam şerefsiz diye ben paranoya olmamış mı oldum :D

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tamam ol , bende paranoya olayim.

:fikir: sıkıntı nedir ki :kıhkıh: adam şerefsiz diye ben paranoya olmamış mı oldum :D

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

bu ne len? "tamam canım sen de paşasın, ben de paşayım, hepimiz paşayız"*** gibi..

***: Tosun Paşa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.