Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sizce Dark Micastone Far Almaya Değer Mi?

Hakan Saraç

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Bunlar titaniumda bulunan standart farlar değil mi ? Aracın görünümünü dahada güzelleştiriyor bu sürmeli farlar, ben şahsen imkanım varsa düşünürdüm.

Fiyat ne diyorlar Rusya'da.

Ayrıca jantlar 18" sanırım çok harika olmuş. Birde tavandaki siyah folyo mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Rusya da bu farları henüz araştırmaktayım,yakın bi zamanda sizlerle paylaşım da bulunucam.Aracın tavanı sanırsam camlardaki gibi siyah folyo.Jantlar konusunda da size katılıyorum Yusuf bey,bence de çok şık duruyolar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tek kusuru jantları gri renkli jantlar çok sırıtmış ...

Jantların da elektrostatik boyayla siyaha boyanması veya kendisi siyah daha yakışan bir jantla değiştirilmesi gerekirdi . Ben Beşiktaşı veya herhangi bir siyah beyaz rengi olan takımı tutmuyorum ama genel olarak siyah beyaz spor görünen heçleri seviyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2. Resimde jant ışıktan mat gozukmus. O yüzden biraz vasat gibi gozukmus. Siyah jant bana modifiye araçlari hatırlatıyor. Bu büyük jant hoş gozukuyorda lastik alırken hem çeşit azalıyor hem de fiyatlar uçuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yalniz dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama arka stop farlarida bizim orjinal gibi degil karartmali acaba kendisimi yapti yoksa ST icin uretilenden orjinal mi? Hakan bey siz sadece on farlardan mi bahsediyorsunuz ?

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yalniz dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama arka stop farlarida bizim orjinal gibi degil karartmali acaba kendisimi yapti yoksa ST icin uretilenden orjinal mi? Hakan bey siz sadece on farlardan mi bahsediyorsunuz ?

Sabri bey evet ben ön farlardan bahsetmiştim,arka farlarda sanırsam şahıs karartma uygulamış bir şekilde,çünkü çok aramama rağmen henüz değişik çeşitte bir arka far bulamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sabri bey evet ben ön farlardan bahsetmiştim,arka farlarda sanırsam şahıs karartma uygulamış bir şekilde,çünkü çok aramama rağmen henüz değişik çeşitte bir arka far bulamadım.

Benim aracim koyu renk ama sizinki beyazsa arka far karartmayi yapin bence beyaz renkle cok guzel ve sportif durmus. Bende sadece sinyal ve geri lambasinin oldugu yeri karartmayi dusunuyorum hos olabilir. Fardaki tek beyaz yer

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.