Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Türkçe sesli komut sistemi ve mp3 çalarda donma

F.Mehmet

Soru

selam arkadaşlar aracımı alalı 6 ay kadar oldu ama aranıza yeni katıldım. Okuyarak faydalanıyordum sorarakta faydalanmak istedim. Usb de kayıtlı parçaları biraz hızlı değiştirdiğimde müzik sesi kesiliyor ayrıca sesli komut sistemide çalışmıyor kış ayında başıma gelmişti ben soğuktandır diye pek önemsemedim ama yakın zamanlardada başıma geldi arabayı durdurup biraz bekledikten sonra sorun kalmıyor ama sıklaşırsa baya can sıkacağa benzer. (aracım 2012 style plus)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Benim araç da söylediklerimii anlamıyor, halbuki diksiyonum fena değildir. " efendim " diyip duruyor. En son dayanamadım " Zııttttt " dedim. Hala kendimden utanıyorum :D

Aydın Aygün tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Parçaları sık değiştirdiğimde yapıyor. Doğru usb aktarım hızından kaynaklı olabilir ama sesli komut sistemini neden etkiliyor onu anlayamadım kontağı kapatıyorum biraz bekliyorum çalışıyor ilk yaptığında usb yi biçimlendirdim tekrar taktım çalışmıştı ben parçalardan veya soğuktan kaynaklı bir sorun olduğunu düşünmüştüm ikincide ne soğuk vardı nede usb ile ilgili bir işlem yaptım

F.Mehmet tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben 120gb hard disk kullanıyorum birşey olmuyor. Usb 2.0. 55gb dolu. Bazen okumakta yavaş kalıyor, zorlamayıp biraz bekleyince içerik geliyor. USB yavaş kalıyorsa onu okumaya çalışırken aynı anda başka işlem yapınca sistem kilitleniyor olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Parçaları sık değiştirdiğimde yapıyor. Doğru usb aktarım hızından kaynaklı olabilir ama sesli komut sistemini neden etkiliyor onu anlayamadım kontağı kapatıyorum biraz bekliyorum çalışıyor ilk yaptığında usb yi biçimlendirdim tekrar taktım çalışmıştı ben parçalardan veya soğuktan kaynaklı bir sorun olduğunu düşünmüştüm ikincide ne soğuk vardı nede usb ile ilgili bir işlem yaptım

Yazılım problemi gibi gözüküyor..Yazılımı güncellettirin servise gidip....Ya da müzik sistemi konusunda fordaudio sitesinden güncel yazılımı indirin....Ancak sesli kontrol ünitesindeki sorun müzik sistemi yazılımından değilde sesli kontrol sisteminin yazılımından kaynaklanıyor olabilir o yüzden siz garanti olsun diye servise gitseniz iyi olur....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben 120gb hard disk kullanıyorum birşey olmuyor. Usb 2.0. 55gb dolu. Bazen okumakta yavaş kalıyor, zorlamayıp biraz bekleyince içerik geliyor. USB yavaş kalıyorsa onu okumaya çalışırken aynı anda başka işlem yapınca sistem kilitleniyor olabilir.

bukadar büyük harddisk kullanıyorsunuz bütün parçaları gösteriyormu benmi yanlış anladım bende en fazla 1024 parça gösteriyor usb 1400 parça olduğu halde F.Mehmet tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.