Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Türkçe sesli komut sistemi ve mp3 çalarda donma

F.Mehmet

Soru

selam arkadaşlar aracımı alalı 6 ay kadar oldu ama aranıza yeni katıldım. Okuyarak faydalanıyordum sorarakta faydalanmak istedim. Usb de kayıtlı parçaları biraz hızlı değiştirdiğimde müzik sesi kesiliyor ayrıca sesli komut sistemide çalışmıyor kış ayında başıma gelmişti ben soğuktandır diye pek önemsemedim ama yakın zamanlardada başıma geldi arabayı durdurup biraz bekledikten sonra sorun kalmıyor ama sıklaşırsa baya can sıkacağa benzer. (aracım 2012 style plus)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

telefon çalarken radyo kapalıysa. radyoyu açıp sistemden konuşmaya çalışınca benimki motor stop edene kadar devre dışı kalıyor.

bir de; usb cihazında ford1, ford2, ford3 ... şeklinde klasörler oluşturup her klasöre 100 parça gelecek şekilde ayarlama yapmak gerekiyordu sanırım. nerede okudum bilmiyorum.

yusuf terzi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

otomatik park sistemini henüz denememiş (ama yakın bir tarihte denemeyi düşününen) biri olarak hepinizi saygı ile selamlıyorum.

???

Leb demeden anlayamıyor muyum acaba? :D

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yani ben daha onu bilem denemedim, helal olsun size nelerle uğraşıyorsunuz felan gibin. :kıhkıh:

aynen öyle. sağ işaret parmağıma 10 santim falan uzakta duran düğmeye basamadım daha. siz "maşallah" müzik dosyalarına klasör falan hazırlıyorsunuz. (ciddiyim) resmen kıskandım. onun için de tebrik ettim. (kendimi de kınadım)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

selam arkadaşlar aracımı alalı 6 ay kadar oldu ama aranıza yeni katıldım. Okuyarak faydalanıyordum sorarakta faydalanmak istedim. Usb de kayıtlı parçaları biraz hızlı değiştirdiğimde müzik sesi kesiliyor ayrıca sesli komut sistemide çalışmıyor kış ayında başıma gelmişti ben soğuktandır diye pek önemsemedim ama yakın zamanlardada başıma geldi arabayı durdurup biraz bekledikten sonra sorun kalmıyor ama sıklaşırsa baya can sıkacağa benzer. (aracım 2012 style plus)

Öncelikle selamlar, aranıza yeni katıldım. Bahsettiğiniz sorunu bende yaşadım. Yazılımsal olduğunu düşündüğüm sorunu servise anlattım. Yazılım güncellemesi yapılmasına rağmen sorunum çözülmedi. Sonrasında sesli komut sisteminin değişimi yapıldı. Şu an telefonum üzerinden hem ipod hem telefon fonksiyonunu kullanmama rağmen hiç bir sorun oluşmuyor. Hem aracım beni daha rahat anlıyor, hemde kesinlikle takılmıyor. Servise biraz baskı yapmanızı öneririm. İyi günler.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Öncelikle selamlar, aranıza yeni katıldım. Bahsettiğiniz sorunu bende yaşadım. Yazılımsal olduğunu düşündüğüm sorunu servise anlattım. Yazılım güncellemesi yapılmasına rağmen sorunum çözülmedi. Sonrasında sesli komut sisteminin değişimi yapıldı. Şu an telefonum üzerinden hem ipod hem telefon fonksiyonunu kullanmama rağmen hiç bir sorun oluşmuyor. Hem aracım beni daha rahat anlıyor, hemde kesinlikle takılmıyor. Servise biraz baskı yapmanızı öneririm. İyi günler.

30000 bakıma gittiğimde bu konuyu görüştüm ama sorun devam ediyor ara sıra hangi serviste değiştirdiniz görüşeyim bende

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.