Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Geyik çıkabilir

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

Efendim bugün farkettim ki.......forumdaki üyelerimizin büyük çoğunluğu gün içinde iş ortamında çok ciddi veya ciddi bir ortamda işlerini icra etmekteler ve zaman içerisinde patlama noktasına gelmekteler..Foruma girip bir kafamı dağatayım biraz şu bunaltıcı iş ortamından bir kaç dakika kaçayım yeni gelişmelerden haberdar olayım derken mevcut konuların dağılmasına hatta konu dışına istemeden de olsa çıkmasına vesile olunduğu gözlenmiş ve kibarca uyarılmış......

Bundan böyle bu bölümde insanlar sıkıntı ve baskılarını atıp anbiyane tabirle geyik yapabilmelerine olanak sağlanması için konu açıyorum...Tabii yönetim için uygunsa ....değilsede gereğinin yapılmasını rica ederim......sevgi ve saygılarımla.........

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya arkadaş eve gitcem koskoca müdür hala napıyon nediyon derdinde...anlaşıldı...haftasonu..yokum ben..size iyi ren geyikleri..bişi aşılayamamışık..profesör arkadaşlarımla geleceğin teknolojileri hakkında toplantım var..sogukfüzyonla iligli biligisi olan telefonumdan arasın bye...panpişler... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya arkadaş eve gitcem koskoca müdür hala napıyon nediyon derdinde...anlaşıldı...haftasonu..yokum ben..size iyi ren geyikleri..bişi aşılayamamışık..profesör arkadaşlarımla geleceğin teknolojileri hakkında toplantım var..sogukfüzyonla iligli biligisi olan telefonumdan arasın bye...panpişler... :)

İyi tatiller..... :):claps:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaw abi, geyik olmasın dedin, konudan ayırdı Bekir Abi ayrı bir geyik başlığı açtı, hala muhalefetsin.. :)

bu arada unutmadan;

nabıyon be yaaa?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.