Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Geyik çıkabilir

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

kesin camiden düşürmedir bu ayakkabılar...cuma namazı sonrası..kimbilir kimindi... :kıhkıh:

hayır bir de sorunsuz diyor.. bence kesin boyalı.. hem de parça boya değil komple boyalı..

alacak olan boya ölçümü yaptırmadan almasın :kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kesin camiden düşürmedir bu ayakkabılar...cuma namazı sonrası..kimbilir kimindi... :kıhkıh:

Geçen sene camiden benim bir - iki aylık Nike ayakkabıyı götürdüler :D

Camide olduğumdan küfretmek için bahçe sınıralarının dışına çıkmayı beklemek zorunda kalmıştım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen sene camiden benim bir - iki aylık Nike ayakkabıyı götürdüler :D

Camide olduğumdan küfretmek için bahçe sınıralarının dışına çıkmayı beklemek zorunda kalmıştım :D

Ahmetim artık cami için daha pahada az ayakkabı seçimi yapmak gerekiyor... :) bu arada hakkaten insan kendini kötü hissediyor....bende hiç unutmam zar zor kardeşime ünv. zamanında dışardan yine marka spor ayakkabı getirtmiştik...o da çaldırmıştı bak hala unutamadım..... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ahmetim artık cami için daha pahada az ayakkabı seçimi yapmak gerekiyor... :) bu arada hakkaten insan kendini kötü hissediyor....bende hiç unutmam zar zor kardeşime ünv. zamanında dışardan yine marka spor ayakkabı getirtmiştik...o da çaldırmıştı bak hala unutamadım..... :)

Abi giden ayakkabı olsun önemli değilde cami terliğiyle eve kadar gitmek ahh ahhh :D

Şimdilerde eczanede terlik bulunduruyorum cami için :D ayakkabıyla gidilmiyor :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hahaha şu tamamen köpük gibi plastikten yapılma (halk arasında tuvalet terliği de denir) terliklerle gideceksin aslında..

walla bizim işyerinde mescit olduğundan cuma namazlarını orada kılıyoruz, ayakkabı açısından sıkıntı yok.. ama eskiden dışarda, ayakkabılığa yakın oturarak çözüyordum işi... tabi onun da burun sağlığı açısından çeşitli sıkıntıları var :wacko: yani şerefsizler yüzünden ibadeti "aman ayakkabı gitmesin" korkusuyla yapmak zorunda kalıyorsun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hahaha şu tamamen köpük gibi plastikten yapılma (halk arasında tuvalet terliği de denir) terliklerle gideceksin aslında..

walla bizim işyerinde mescit olduğundan cuma namazlarını orada kılıyoruz, ayakkabı açısından sıkıntı yok.. ama eskiden dışarda, ayakkabılığa yakın oturarak çözüyordum işi... tabi onun da burun sağlığı açısından çeşitli sıkıntıları var :wacko: yani şerefsizler yüzünden ibadeti "aman ayakkabı gitmesin" korkusuyla yapmak zorunda kalıyorsun..

:P :P :P Allah da seni güldürsün Alperenim.....sabah sabah çok iyi geldi.. :P :P :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.