Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Deri Direksiyon Soyuldu

Ayhan Karadağ

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

istanbul kar otomotiv cevizlibağı ara 120 tl ye kaplıyorlar orjinal titanium x direksyonunun aynısı oluyor arabayı kullanmıyacaksan gönder bana direksyonu kaplatıp gönderiim tekrardan 3 gün sürmez bu işlem :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bizim direksiyonda sıcaklarda terleme yapıyordu.Deri kılıf diye tabir edilen kaplamalar var ama tam deri değil...

Direksiyona geçirip her bi delikten çapraz geçirerek kaplanıyor.Direksiyon tutumu yani kabiliyeti oldukça başarılı kayma yapmıyor.

Tek dikkat edilmesi gereken husus her dikişten atlamadan geçirmek.Eğer düşünürseniz benzer link atabilirim.

İşlem maliyeti : 10 lira kılıf ve işçilik

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benimde europa nın direksiyonunu kaplatmam lazım. Ama değip değmeyeceği konusunda şüphelerim var.

Emre'nin bahsettiği çakma deri kaplamadan aldım. Başladım dikmeye, diktim diktim, direksiyonun birleşme yerlerini beceremedim. Bir hafta kadar dikme işi tamamlamadan kullandık. En sonunda sinirlendim. Sökebildiğim kadarını söktüm. Sökemediğim kısımlarını iplerini keserek çıkarttım. Şimdi çekmecelerden birinde duruyor. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

istanbul kar otomotiv cevizlibağı ara 120 tl ye kaplıyorlar orjinal titanium x direksyonunun aynısı oluyor arabayı kullanmıyacaksan gönder bana direksyonu kaplatıp gönderiim tekrardan 3 gün sürmez bu işlem ;)

bu arada kar otomotiv fordun yetkili teknik servisidir

kardeşim teklifin için çok teşekkürler kar oto yetkili servisse bizim servislerde yapmaz mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bizim direksiyonda sıcaklarda terleme yapıyordu.Deri kılıf diye tabir edilen kaplamalar var ama tam deri değil...

Direksiyona geçirip her bi delikten çapraz geçirerek kaplanıyor.Direksiyon tutumu yani kabiliyeti oldukça başarılı kayma yapmıyor.

Tek dikkat edilmesi gereken husus her dikişten atlamadan geçirmek.Eğer düşünürseniz benzer link atabilirim.

İşlem maliyeti : 10 lira kılıf ve işçilik

saol emrecim kılıf pek sevmiyorum onu son tercih olarak düşünelim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaşlar deri direksiyonun ömrünü uzatmak elimizde.

deri direksiyonu nemli bezle temizleyin deri bakım ürünüyle besleyin vazelin bile sürseniz olur olur.

deri direksiyonun eskimesine ençok neden.

1-Eldeki oluşan tuzlu ter

2-parmaktaki yüzük

3-güneşin deriyi kurutması

4-ve yazdığım gibi bakım yapılmaması

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.