Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

N11 uyanıklığı!!!

Önerilen Mesajlar

Bizim araba 45K oldu lastik zamanı geldi. Cross climate 2 alayım dedim. 

Sağa sola baktım . En ucuz N11 de. 

Ürün sayfasında sepette 5690,5 yazıyor. Başka hiç bir rakam yazmıyor. 

Attım sepete . 4 adete çıkardım ödedim. 

Ertesi gün bakıyorum . Lan bir enayilik var.  5690,5 tan 4 tanesi 22800 falan yapması lazım . Bunlar benden 23460 aldı. 

Aradım müşteri hizmetlerini. Efendim  o kampanyalı fiyatmış ve her sepette kampanyalı sadece  1 adete izin veriliyormuş. Bütün müşteriler o fiyattan yararalanabilsin diye bu şekilde imiş.

Resmen nitelikli dolandırıcılık. Ne kampanyasız fiyat, ne her sepette sadece bir ürünün kampanyalı fiyat olduğu yazmıyor. Kadına diyorum ki lastik bu tek alıp ne yapayımm böyle bahane mi olur. <lastik takım alınır. Yok efendim böyle diyor. Eeee kampanyasız fiyat da yazmıyor diyorum...Hık mık ediyor.. Zaten N11 taksit de yapmıyor. İptal ettim siparişi. 

Yarım saat sonra satıcı aradı. O da şaşırdı. Bakmış hesaplamış. Abi haklısın dedi. Tek tek alırsan hepsini o fiyattan almış olacaksın dedi. O zahmete katlanamam. Zaten adamda toplam 4 tane var arada bir kişi girse takım alamamış olacağım. İptali onayla lütfen dedim. Tamam abi onaylıyorum. Ben N11 le bir görüşeyim dedi..

Başka yerden 300-500 üstüne aldım. peşin fiyatına 3 taksitle. 

• Şaşırmış 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmiş olsun. Bu aralar bende telefon alma arefesindeyim. Baktığım modeller genelde en uygun fiyatlı n11'de oluyor. Ama altta alıcı yorumlarını okuduğumda çokça satış sonrası şikayet okuyorum. Açıkçası mecbur kalmadıkça N11'den alışveriş pek yapmamaya çalışıyorum. Fiyat farkı fazla değilse muadil sitelerden alışveriş yapıyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

N11 in Doğuşundu bilyorsunuz , GETİRe sattılar. Şu an getir sahibi. 

Getir N11 i ilk aldığında hesabımı şüpheli görüp kapadılar. Yılda 2-3 kere bir şey alan düz bir müşteriyim. Neyim şüpheli anlamadım. Gene MH ile görüştüm. Olur mu öyle şey hatalıdır dediler. Düzelttiler. Aradan 2-3 ay geçti gene aynı şekilde hesabı kapadılar. Yeni hesap açmak zorunda kaldım. 

• Şaşırmış 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, H. Cenk yazdı:

N11 in Doğuşundu bilyorsunuz , GETİRe sattılar. Şu an getir sahibi. 

Getir N11 i ilk aldığında hesabımı şüpheli görüp kapadılar. Yılda 2-3 kere bir şey alan düz bir müşteriyim. Neyim şüpheli anlamadım. Gene MH ile görüştüm. Olur mu öyle şey hatalıdır dediler. Düzelttiler. Aradan 2-3 ay geçti gene aynı şekilde hesabı kapadılar. Yeni hesap açmak zorunda kaldım. 

Getir sonrası n11 çok bozuldu hocam, pttavm sitesinden 2-3 kez lastik aldım ve hepsinden memnun kaldım. (normalde alışveriş yapmadığım site)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

43 dakika önce, Fikret Ö. yazdı:

Lastik alacaksanız genelde en uygun olan lastikcim.com sanırım.

Ben de geçenlerde değiştirdim ve en uygununu burada buldum. Bir de arayınca çok ilgililer. (Kesinlikle reklam değil.)

Bu kış Hankook winter ıcept RS3 lastikleri en uygun fiyattan lastikçim.com'da buldum bende. Lastiklerin paketlenmesi, kısa sürede gönderilmesi, belirtildiği üretim tarihinde olması vs oldukça memnun kaldım diyebilirim. Ben de kesinlikle tavsiye edebilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

n11 deki ileri promosyon tekniklerinden faydalanma şansını geri tepmişsiniz abi 🙂

* promosyon setleri belirlerken iyi olacaklarını düşündükleri belli

* lakin müşteriyi n11 den komple soğutacaklarını unutmuşlar

* n11i getir aldıktan sonra iyi yatırım yaptılar, ama görünen kategori yöneticilerinin daha ileriyi düşünen görüşte çalışması olmalı

* en son lastikleri pttavm den almıştım, 2 gün sonra geldi. tabi konum merkezi olmasının faydası çok 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Enteresanlık devam ediyor..

Online alışveriş yapmayı bırakmalıyım artık, bana göre değil bu sanki. 

2. siparişi HBC dan vermiştim. Hemen kargoya vermişler . bakarken farkettim ki 120 TL düşmüşer yani toplamda 480 TL girmiş oldu bana. Hemen satıcıya ulaştım. Abi fiyatı ben belirlemiyorum HBC kendisi indirim yapmış dedi. Ben çok hızlı kargo yaptım lütfen bana düşük puan verme dedi. HBC müşteri hizmetlerini aradım. Haklılığımı kabul ettiler. 480 TL kupon verdiler. 

Bakalım kullanbilecek miyiz, işe yarayacak mı ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.