Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 4 1.5 Ti-VCT AT Hortum Sorunu

Yasin Tansu Dinler

Soru

Merhaba arkadaşlar. Hafta sonu temizlik yaparken dikkatimi çekti hortumlardaki bu durum. 3 yaşında ve 30.xxx km.deki aracın yedek su deposu hortumlarının bu şekilde yıpranması, renk değiştirmesi, deforme olması mühendislik olarak benim açımdan pek akla yatmamakta ve mümkün görünmemektedir. 

Tekirdağ servise uğradım. Ve Sürpriiiiizz bilin bakalım ne cevap verdiler? 🙂 Servis danışmanı arkadaş sorun olmadığını, yıpranmanın hortumların dışında olduğunu belirtti. Etrafı izole olan hortumu bile açsak belki o da bu şekildedir diyerek beni aydınlattı ampul gibi 🙂

Elbette bu açıklama benim için yeterli ve mantıklı gelmedi. FO mail attım garantiden değişim istedim. Bir kaç gün içinde dönmezlerse telefonla tacizlere başlayacağım. Fikirleriniz önemlidir, şimdiden teşekkürler.

20240205_172614.thumb.jpg.3a26bc840d88b2a6ac9500c3a6b63403.jpg

20240205_172631.thumb.jpg.ad6d4ea23ed1563ae861b24d618ab4f6.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
4 saat önce, Yasin Tansu Dinler yazdı:

Konuyla pek ilgilenen olmadı ama yine de sonucu paylaşayım.

Konuyla ilgili bilgi sahibi olmayınca yazacak bir şey olmuyor 🙂 Sevindirici bir gelişme olmuş en azından. Teşekkürler paylaştığınız için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.