Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankara da Focus II Aksesuar satan yerler.

Önerilen Mesajlar

• 3 hafta sonra...
Guest Sadık Taşyürek

Benim arabada kolçak orjinal var. Aracı alırken Kolçağı yüzsüzlük edip hediye olarak taktırdım.

Mevlüt bey, araçlarımızdaki en büyük eksikliklerden biride maalesef kol dayama olmaması.sizin araca taktıkları titaniumlardaki orjinal kolçak mı acaba? eğer orjinal titanium kolçağı ise sizin için piyango olmuş diyebilirim. çünkü orijinal kolçak yaklaşık 1,100.TL ve çıkmasına dahi 700.TL. istiyorlar.

edit: orijinal titanium kolçak merak edenler için; ben tlf. aradım ve fiyatını öğrendim. 700.TL ve peşin istiyorlar.

Sadık Taşyürek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mevlüt bey, araçlarımızdaki en büyük eksikliklerden biride maalesef kol dayama olmaması.sizin araca taktıkları titaniumlardaki orjinal kolçak mı acaba? eğer orjinal titanium kolçağı ise sizin için piyango olmuş diyebilirim. çünkü orijinal kolçak yaklaşık 1,100.TL ve çıkmasına dahi 700.TL. istiyorlar.

Evet sadık bey orjinal Titanyum kolçağı.Aracı alırken bayiyle pazarlık yaptım kolçak isterim diye onlarda sağolsunlar kırmadılar taktılar.Benim araç 2010 model Trend Stil paket. Daha sonra sorduğumda Serviste fiatına 1.000 Tl dediler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guest Sadık Taşyürek

Evet sadık bey orjinal Titanyum kolçağı.Aracı alırken bayiyle pazarlık yaptım kolçak isterim diye onlarda sağolsunlar kırmadılar taktılar.Benim araç 2010 model Trend Stil paket. Daha sonra sorduğumda Serviste fiatına 1.000 Tl dediler.

adınıza çok sevindim Mevlüt bey, özellikle uzun yolda çok büyük gereklilik.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Farklı bir konu açmamak için burdan yazayım istedim dijital klima paneli bliyorsunuz gri renk bunun orjinal siyah olanını bulabilirmiyiz kaç para derler acaba

100-150 liraya falan satıyorlar. Bende bir tane olması lazım. Eğer bulabilirsem ilan açarım.

Ebayden yada yetkili servisten bulursunuz yetkili servislerde çok yüksek fiyatları çıkmacılarda yok malesef ben araştırıyorum şu anda siyah digital klima paneli + 2,5 gösterge paneli

Ebayden alıcam büyük ihtimalle yada Bulgaristandan kendim alıcam.

Seninde ilacın bende var. :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

edit: orijinal titanium kolçak merak edenler için; ben tlf. aradım ve fiyatını öğrendim. 700.TL ve peşin istiyorlar.

Dün hurdacıda sıfır orta konsol gördüm. Gayet kaliteli gözüküyordu. Heleki arabanızın içi krem renkli ise süper olur. Değilsede boyarsınız olur biter. Titaniumlardakinden çok daha güzeldi.. USB soketi falanda vardı. Fiyatını falan sormadım. Ama düşünürseniz kaçırmayın derim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.