Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aracımı çalıştırınca Gelen Değişik Koku

Mithat F

Soru

Merhabalar, aracımı 1 ay önce aldım mk 2,5 kasa 2011 model comfort paket aracı çalıştırınca içeriye antifiriz mi? Yanık kokusu mu? Anlamadığım bir koku giriyor bu durumdan çok rahatsızım aracıma bir şey olacak diye çekinerek biniyorum aracım adana’da rastgele bir ustaya gösterdim blok kokusu olabilir dedi daha önce başına böyle bir şey gelen varsa yardımcı olabilir mi? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
15 dakika önce, Ramazan D. yazdı:

Yağ eksilmesi var mı? 

Yağ eksilmesi yoktu en son 2-3 gün önce bakmıştım sabah tekrar bakarım mutlaka haber veririm 

--21 dakika sonra eklendi--
35 dakika önce, Ramazan D. yazdı:

Yağ eksilmesi var mı? 

Ayrıca arabayı biraz sıkıştırınca yüksek devirde veya rampalara tırmanırken bu koku inanılmaz artıyor hatta bir kere yağ lambası yandı giderken hemen geri söndü çok bilgisizim bu konularda yardım lazım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
24.05.2019 - 22:51 tarihinde, Mithat F yazdı:

Merhabalar, aracımı 1 ay önce aldım mk 2,5 kasa 2011 model comfort paket aracı çalıştırınca içeriye antifiriz mi? Yanık kokusu mu? Anlamadığım bir koku giriyor bu durumdan çok rahatsızım aracıma bir şey olacak diye çekinerek biniyorum aracım adana’da rastgele bir ustaya gösterdim blok kokusu olabilir dedi daha önce başına böyle bir şey gelen varsa yardımcı olabilir mi? 

Anlamadığım usta blok kokusu olabilir demiş, bir işlem yapmadı mı ? Ya da sorunu çözemedi mi ? Koku nerden geliyor önce onu anlamak lazım. Ama motoru zorladığınız zaman geliyor anladığım kadarıyla. Servise götürün baksınlar bence usta çözemediyse. Çok fazla zorlamayın aracı bir de

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
7 dakika önce, Çağdaş Kolcuoğlu yazdı:

Anlamadığım usta blok kokusu olabilir demiş, bir işlem yapmadı mı ? Ya da sorunu çözemedi mi ? Koku nerden geliyor önce onu anlamak lazım. Ama motoru zorladığınız zaman geliyor anladığım kadarıyla. Servise götürün baksınlar bence usta çözemediyse. Çok fazla zorlamayın aracı bir de

Aracı bir gün sabahtan bırakırsın öyle bakarız dedi ben de güvenemedim Müsait olduğumda götürüp başında duracağım dikkatimi çeken bir husus daha var o koku klimayı calistirmadığım halde klima peteklerinden içeri geliyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.