Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.5 Tdci 4k 90 Bin Bakımı

Oğuz Gün

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Geçen hafta ikinci el olarak galeriden aldığım aracımın bakım yaptırmam gerektiği söylendi. Bende 90 bin bakımının ağır bakım olduğunu öğrendim. Uşak ta servisi aradığımda 2 bin tl yi geçeceği söylendi. Aracın muayenesi yeni yapıldığından garantisi olmadığını biliyorum. Sanayide ustaya yaptırsam otomatik vites araba ve yanlış işlem yapılmasından çekiniyorum. Aracıda borç harç zor alabildim ve 2 bin tl çok fazla geliyor bana. Bu bakım yağ değişimleri haricinde özel ustalık gerektiren birşeyler yapılacak mı? Nasıl bunu en ekonomik halledebilirim? Yaşadığım yer uşak ve özel servis olup olmadığını da bilmiyorum tam olarak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle aracınız hayırlı olsun,

kazasız sürüşler dilerim.

Ben Afyon merkezde bakımları Bosh Car service de yaptırıyorum.

Bina ve çalışanlar eski Ford yetkili servis den gelenler.
Hiç değilse fiyat ve bilgi alabilirsiniz.
Servis müdürü
https://www.facebook.com/AbdurrahmanPostalcioglu

Servis

https://www.facebook.com/otoekipgrup/?eid=ARDgbbwfRwYQX1idJQauSr1lQkn_0ZfSiOuK2wgZgyvUvkfm_BOb8g1morfVmFgKu3rwEZt2qHenLozo&timeline_context_item_type=intro_card_work&timeline_context_item_source=556694296

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Oğuz Gün yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Geçen hafta ikinci el olarak galeriden aldığım aracımın bakım yaptırmam gerektiği söylendi. Bende 90 bin bakımının ağır bakım olduğunu öğrendim. Uşak ta servisi aradığımda 2 bin tl yi geçeceği söylendi. Aracın muayenesi yeni yapıldığından garantisi olmadığını biliyorum. Sanayide ustaya yaptırsam otomatik vites araba ve yanlış işlem yapılmasından çekiniyorum. Aracıda borç harç zor alabildim ve 2 bin tl çok fazla geliyor bana. Bu bakım yağ değişimleri haricinde özel ustalık gerektiren birşeyler yapılacak mı? Nasıl bunu en ekonomik halledebilirim? Yaşadığım yer uşak ve özel servis olup olmadığını da bilmiyorum tam olarak.

Site sponsoru erol otodan yakıt filtresi dahil parçaları temin edip herhangi ford tan anlayan bir ustaya götürürseniz işiniz 500 tl civarı işçilik dahil çözülür. Yağ konusuda DPF yok ise aracınızda mobil-super 3000 FE 5-30. var ise castrol edge c3 yada LL serisi 5-30 yada mobil-1 esp formula 5-30 kullanabilirsiniz. internetten bilindik sitelerden temin edin derim. ek parça değişimleri ve şanzıman yağı değişecek ise bilemem eklemek gerekir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.