Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Acil durum ikaz ışıkları

Tahir Arıt

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Benimkinde var Acil ikaz ışıkları. Bizzat tarafımca denenmiştir. Hem şehir içi güvenlik te hem de acil frenlemede denedim çalışıyor. Ama bi gariplik var galiba araç sadece frenleme sonrası stop ettiğinde çalışıyor bende.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benimkinde var Acil ikaz ışıkları. Bizzat tarafımca denenmiştir. Hem şehir içi güvenlik te hem de acil frenlemede denedim çalışıyor. Ama bi gariplik var galiba araç sadece frenleme sonrası stop ettiğinde çalışıyor bende.

Aynen öyle, city stop'da böyle işliyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynen öyle, city stop'da böyle işliyor

Anladım bi sıkıntı yok yani. Malum arabayı eşşek niyetine kullanıyorum pek fazla kurcalama fırsatım olmadı şu ana kadar. Bu yönde bir sorum olacak sana patron. Benim aracımda acaba direksiyon modları var mıdır? (comfort-sport gibi) yol bilgisayarından baktım bulamadım da. Merak ettim varsa nerdedir acep???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Beni bu kadar sevdiğinizi bilmiyordum, gözlerim yaşardı.. önlem üzerine önlem, tavsiye üzerine tavsiye..

Merak etmeyin denemeyeceğim, sordum soruşturdum, sağolsun birkaç deneyen çıkmış, tecrübelerini aktardılar, denemiş kadar oldum :)

Yakup, az daha kompileye(!) kurban gidecektim sayende.. :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Beni bu kadar sevdiğinizi bilmiyordum, gözlerim yaşardı.. önlem üzerine önlem, tavsiye üzerine tavsiye..

Merak etmeyin denemeyeceğim, sordum soruşturdum, sağolsun birkaç deneyen çıkmış, tecrübelerini aktardılar, denemiş kadar oldum :)

Yakup, az daha kompileye(!) kurban gidecektim sayende.. :P

Bazı şeyler deneyerek öğrenilir ama, başkalarını boşver sen :) Bir dene belki o zaman flaşörler yanar :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.