Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Orjinal Apim As Built Data Codes

İlker Ezenoğlu

Soru

Bu soruda 13 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Hocam yardımlarınızdan ötürü çok teşekkür ederim.  Fakat Forscan kullanımında da yeniyim. Nereden ve nasıl yükleyeceğim konusunu biraz açarsan sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. 

İlker Ezenoğlu tarafından düzenlendi
yazım hatası
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

haklısınız hocam. klima kontrollerini açmak için bu işe kalkıştım. yanlış bişeyler yapmış olmalıyım. direksiyonda sağ tarafta bulunan ses ve telefon tuşları çalışmıyor. bu sebeple fabrika code lerini yükleme çabasındayım. öğrenmek için çaba sarfediyorum bu arada. formunuzu uzun süredir takip ediyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
27 dakika önce, İlker Ezenoğlu yazdı:

haklısınız hocam. klima kontrollerini açmak için bu işe kalkıştım. yanlış bişeyler yapmış olmalıyım. direksiyonda sağ tarafta bulunan ses ve telefon tuşları çalışmıyor. bu sebeple fabrika code lerini yükleme çabasındayım. öğrenmek için çaba sarfediyorum bu arada. formunuzu uzun süredir takip ediyorum. 

Siz ne kadar açık olursanız biz de o kadar kolay ve net cevap verebiliriz. Müneccim değiliz sonuçta. Direksiyondaki tuşların çalışmamasına sebep olabilecek ne işlem yaptınız? Hangi programla yaptınız?

Yolladığım adresten VIN numaranızı sorguladığınızda gelen bilgiler tüm modüllere ait as built dataları. Bunları ya da bu dosyayı bir seferde araca yükleyemezsiniz. 7D0 ile başlayan kodlar APIM e ait sadece bu kısmı girmeniz gerek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

öncelikle özür dilerim. yeni olduğum için ne yapmam nasıl davranmam gerektiğini pek bilmiyorum. zamanla öğreneceğim . verdiğiniz adresten *.ab uzantılı bir dosya oluşturdu. dosyayı nasıl açabilirim. cehaletimi mazur görürseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.