Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focusun Fiyatı Düşer mi?

Bora A.

Focus III Fiyatları Hakkında  

61 üye oy kullandı

1. 1. Focus'un fiyatları düşer mi sizce

• Düşer
    • Düşmez
    • Artar
    • Nereden bileyim sadece almak istiyorum
    • Rockerroller Sony diye tutturduğundan almaktan vazgeçtim :) :D

Önerilen Mesajlar

tamam abi al da hayırlısıyla bi sony'in gelseydi :kıhkıh:

Gelecek eli mahkum,millet internet sitesinde görüpte sony isterken şimdi c-maxe sony koyunca otosan illaki isteyecek 70 milyar istenen focusa sony yi herkeşler zaten ekim gibi gelecek f3 lerde sony nin olacağı kesinleşti gibi...Sadece tedarik konusunda bir takım planlamalar var....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

zaten gecende arkadan gecirdiler dikkat et dostum...yani arkadan vurdular yani tampona tampona derken arabanın... :kıhkıh::guitar:

Arkadan geçirdilerde ne oldu ha,adamın audi a6 sı pert oldu...Öyle birşeye yeltenen pahalı öder yaptığını...ehehehhüeeeee..... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

düşmeze düşmesin bütün donanımlar tamamlansın model yerine otursun bizde özürlü arabası alır ötv ve kdvd den yırtarız alla alla odamı dert....

Sen kolay alırsın yeni Focusu abi,sana yüzde 90 üzeri özürlü raporunu kesin verirler,hatun tavlayamama özürü....eheheheee....:)) Hem napıcan sen donanımı ki, illa 90-60-90 olcak diye bir kural yok canım...:D))Kih Kih Kih....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olympos'a geçtin mi?

Geçmez olurmuyum....Çok güzeldi..Adrasan da ve phaseliste de gezdim ....Kekovada tekne turu,patarada kültür turu yaptım,kalkanda daldım kaşta da bool bol yüzdüm...:)))Çatlasın kültürel mod denen şahıs.... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmez olurmuyum....Çok güzeldi..Adrasan da ve phaseliste de gezdim ....Kekovada tekne turu,patarada kültür turu yaptım,kalkanda daldım kaşta da bool bol yüzdüm... :)))Çatlasın kültürel mod denen şahıs.... :)

Geçen sene bizim yaptığımız tatili yapmışsınız, çok güzel yerler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yalnız Focus 3 ü almadan oralarda dolaştığıma çok üzüldüm,sırf sony beklemem yüzünden bu sene kiralık dandirik hyundai accnt dizelle dolaştım o güzelim yerleri..Donanımı da düşüktü,ne cd çaları vardı ne de sunroofu..Birde acayip dizel tüketiyordu,sanırım bakımı falan yoktu...Seneye Focus 3 ümle acısını çıkartıcam inşallah :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Aslında bu anket sorusunu Focus 3 Fiyatı Ne kadar artara çevirsek daha doğru olur...Adamların fiyat indireceği felan da yok..Baksana millet 2-3 ay sonrasına sipariş vermiş,parasını peşin yatıranlar bile varmış bir sürü...Bu fiyattan bile bu kadar çok talep varsa daha ne fiyatlar çekerler o arabaya 2012 de Allah bilir.... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.