Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focusun Fiyatı Düşer mi?

Bora A.

Focus III Fiyatları Hakkında  

61 üye oy kullandı

1. 1. Focus'un fiyatları düşer mi sizce

• Düşer
    • Düşmez
    • Artar
    • Nereden bileyim sadece almak istiyorum
    • Rockerroller Sony diye tutturduğundan almaktan vazgeçtim :) :D

Önerilen Mesajlar

Sonunda seçenekli yapabilmişin anketi hele şükür....Son seçenek gerçekleri ortaya çıkartacak...Akla kara belli olacak...Hodri Meydan....Hhaahahahaaa.... :( Oyunu kullanmayan üyelerin üyeliği silinsin kanımca....Herkesi en son seçeneği işaretlemeye davet edyorum...Vote me !! Beni Seçin !!! Çünkü "Bir Hayalim Var " "Sonyli Focus Olacak,Focus Şahlanacak,Çılgın Proje :sonyli focus !!!" :) :)

ROCKERROLLER tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sırf rocker yüzünden 10 kere fake üye olup oy kullandım...forever rockever...

Yalançıııı..sadece 97 has ile senin birer oyun var işte..Birde benimki tabeee..nerde fake isimler ha....Senin kankalığın dilinde abi,kandırıyon beni,tertemiz duygularımla oynuyon,beni bir kağıt gibi buruşturup atmana izin vermiycem :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

olsun vermişim ya oyumu..diger fakeleri yakup silmiş banane git ona sor...allaalla....benim 100 oyum olsun hepsi sana helal olsun...demekki sevenlerimiz azmış...senin asistan onur bile vermemiş yuh...benim ogün olsa mahalleden arkadaşlarını getirir yine kullanırdıv oyunu cacık cıktı bilesin... :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çekirgeeeee....Sende mi brütüs..... :( Yakupa atma suçu....Ben adamımı tanımazmıyım....Hem destek hem köstek maddesi zaten bu....Yok neymiş sony diye tutturduğum için almazmış...almayın kardeşim tabiii...sonysiz focus etsiz çiğköfte gibidir,sadece kendinizi kandırırsınız f3 e biniyorum diye....Aklınızı kullanın,sonysiz focus alacağınıza sonyli C-Max alın .....Keh keh küh...... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çekirgeeeee....Sende mi brütüs..... :kıhkıh: Yakupa atma suçu....Ben adamımı tanımazmıyım....Hem destek hem köstek maddesi zaten bu....Yok neymiş sony diye tutturduğum için almazmış...almayın kardeşim tabiii...sonysiz focus etsiz çiğköfte gibidir,sadece kendinizi kandırırsınız f3 e biniyorum diye....Aklınızı kullanın,sonysiz focus alacağınıza sonyli C-Max alın .....Keh keh küh...... :guitar:

Ben en yakın ellerinde C-max bulunan bayiye gidiyorum...Beni beklemeyin.... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çekirgeeeee....Sende mi brütüs..... :kıhkıh: Yakupa atma suçu....Ben adamımı tanımazmıyım....Hem destek hem köstek maddesi zaten bu....Yok neymiş sony diye tutturduğum için almazmış...almayın kardeşim tabiii...sonysiz focus etsiz çiğköfte gibidir,sadece kendinizi kandırırsınız f3 e biniyorum diye....Aklınızı kullanın,sonysiz focus alacağınıza sonyli C-Max alın .....Keh keh küh...... :kıhkıh:

ben satmam abi seni ne zaman görüldü sattığım :guitar: Sony gelsnde al sende focus 3 tit x tdci. forum çatlasınn özellikle MADMAXX tdci olsun ama hani gelcem ankaraya ondan gezeriz sorun olmaz . :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben satmam abi seni ne zaman görüldü sattığım :kıhkıh: Sony gelsnde al sende focus 3 tit x tdci. forum çatlasınn özellikle MADMAXX tdci olsun ama hani gelcem ankaraya ondan gezeriz sorun olmaz . :guitar:

Aferin çekirge...Duydun mu Hasut Madmaaaaax...Ustalık işte böööyle olur,öyle boş keseden atmakla,bağırmakla,çağırmakla,kabadayılık taslamakla usta değil ancak pazarda çığırtkan olursun...Ahahahaaaahaaa....Çekirge TitX Dizeli almadan gelme ankaraya çünkü benzinli clio ile gezemeyiz,karizmam çizilir,zaten yakupa madara olduk.... :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.