Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Audi A4 2.0 TDI 177 Multitronic Almayı düşünüyoruz, Görüşleriniz ?

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Abimiz yerine çok teşekkür ediyorum..Zamanla resim ve yorum ekleyeceğim tabi ki :)

Yakuppp

Acil janttt ....

http://www.lastikcim...HS,PR-4476.html

Hemen hemen hemen...

Hayırlı olsun güle güle kullanın :)

Hayırlı olsun.Detayları bekliyoruz.

Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cumartesi ERELe gittik bir arkadaşla

A3 sportback 1.2 tfsi manüel attraction+advance paket liste fiyatı 67500.. Pazarlıksız 50500e indiler . Belki düz 50ye verirler. Sis farı ve alaşım jant yok yemişim sis farını alaşım jantını da fonksiyonel direksiyon ve cruise control da yok. Buna karşın çok başarısız bir digi klima+4HY+esp abs envayi çeşit 3 harfli elektronik sistem+ kararan ayna+far ve yağmur sensörü+park sensörü+iç ışık paketi var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

A3 sportback 1.2 tfsi manüel attraction+advance paket liste fiyatı 67500.. Pazarlıksız 50500e indiler . Belki düz 50ye verirler. Sis farı ve alaşım jant yok yemişim sis farını alaşım jantını da fonksiyonel direksiyon ve cruise control da yok. Buna karşın çok başarısız bir digi klima+4HY+esp abs envayi çeşit 3 harfli elektronik sistem+ kararan ayna+far ve yağmur sensörü+park sensörü+iç ışık paketi var.

Doğuş grubu şu sıralarda alt sınıflarda oldukça rekabetçi bir fiyat politikası izliyor.

Bence Audi için bu fiyat gayet iyi, hoş servis sürecinde farkı çıkartırlar ayrı mesele...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın Tevfik ; o klima çok kötü yav.. Yanımda başka bir forumdan genç bir arkadaş vardı. Eridi bitti malzeme kalitesi, işçilik vs.. O da tek kapı sordu zaten onun için gitmiştik. Kendisi 2008 focus tit kullanıcıs ama buraya üye değil. Xenon farlı vs bayağı dolu 1.4 125lik S tronic vardı 2 tane 86 falan kliste fiyatı 67lere kadar indiler..

Neyse genç kardeşimiz bitti ama ben golfün kapkara içini çok daha fazla beğeniyorum. Golfte ESP olsa muhtemelen 1.4 tsi trend alırdım bir tane..2012de espsiz araç almayı doğru bulmuyorum. 5 sene önce abssiz araba almak gibi bişey bu (gerçi arabandaki esp yi hiç devreye soktun mu dersen hayır derim ama olsun). Bu arada bahsettiğim genç kardeş ESPli leon pert etmişti espsiz focusun espli leondan iyi yol tuttuğunu ve viraj kabiliyetinin iyi olduğunu söyler hep

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında uzun vadede bakınca model sonu indirimlerinde kazanılan avantaj önemli.

Birkaç sene sonra ikinci elde satılırken model farkından zararınız her halükarda alırken ki kazancınızdan düşük oluyor. Ya da benim izlenimim öyle.

Yani özellikle en yeniyi kullanma merakı yoksa seri sonu indirimleri her zaman cazip. Ayrıca araç üretim bandı da olgunlaşmış ve göreceli sorunsuz oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında uzun vadede bakınca model sonu indirimlerinde kazanılan avantaj önemli.

Birkaç sene sonra ikinci elde satılırken model farkından zararınız her halükarda alırken ki kazancınızdan düşük oluyor. Ya da benim izlenimim öyle.

Yani özellikle en yeniyi kullanma merakı yoksa seri sonu indirimleri her zaman cazip. Ayrıca araç üretim bandı da olgunlaşmış ve göreceli sorunsuz oluyor.

yeni A3 e daha çok var. Tek kapısı yıl sonu ; sportbacki muhtemelen 2013 ilk çeyrekte çıkar ..Yani bunlar son elde kalmış araba falan değil. Tamamen Doğuşun yeni BMW 1 serisi ile rekabet için fiyat avantajı yaratmaya çalışması...

Fiyat gerçekten çok avantajlı. Ama 68 69 verip 1.4 tsi xenonlu şu bu a3 alacağıma 1.16 alırım ben. Tamamen yeni kasadır çünkü. A3 ise yaklaşık 10 yıldır yollarda bir majör bir de minör makyaj yemişti yanılmıyorsam. Dolayısıyla eski teknolojidir ve ben hep yeniyi tercih etme yönündeyim. Golf almamaktaki bir diğer düşüncem de budur kim ne derse desin astra ve focus daha yeni teknoloji. İlk izlenimlerim aksine yeni focusun HB tasarımını çok çok çok beğenmeye başladım. Zaten başta bu ne be deyip sonradan sevdiğimiz arabalar hep iyidir. İlk bakışta vaaaooov deyip sonra sıkılacağımız çok araba olmuştur (bakınız muhtemelen yeni i30. Koreli alman el ele vermiş emerging marketlerde genç nüfusu çekmek için arabayı janjanlı yapacak diye her yerden her yere eğri büğrü çizgiler çekmiş ilk bakışta çekici görünüyor ama biraz bakınca yoruyor insanı, buradaki distribütör de aynı kişileri çekmek için basmış donanımı. DH de onlarca inceleme var bir tane de sürüş özelliği yok, hepsi de donanım tasarım malzeme kalite vs )

Kasa sonu arabalarda da geriatrik hastalıklar çok olur. çünkü genel olarak bandın en iyi işçi ve ustabaşları yeni kasanın preproduction modellerinin üretimine verilir ve kasa sonu araca genelde en tecrübesiz ve yeni işçiler kalır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen sene bi arkadaşım kampanyalı olara1.6 atmosferik benzinlisini 45-48 gibi almıştı sanırım hatırldağım kadarıyla. Model yılı ve 1.2 tfsı motor farkınıda ekleyince 50 çok iyi fiyat görünüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın H.Cenk Köse dediklerinizin hepsi dogru esp dahil..espsz focusun yeride aynen dogru...i30 ise görmedim henüz incelemedim ama...sanırım hyundai de benim neyim eksik diger markalardan deyip atağa gecme telaşında bunu yeni ceed gelince de yaşıyacagız kia da...yani..kısaca gene araba alamadın diyelim..focus ta bir garip bir görüyorum ulen cok güzel diyorum bir görüyorum cok sıradan diyorum anlamıyorum...kendimi de..neyse hayırlısı olsun diyelim hepimiz için...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.