Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Focus 3 Bluetooth Eşleşmiş Cihazları Silme

Ogün Çebitürk

Soru

Arkadaşlar selamlar, aracım 2011 1.6 TDCI Focus 3 arabamda bluetootha bağlanımıyorum farklı telefonlada denedim sorun aynı şekilde devam ediyor. Araca telefon bağlamak istediğimde sesli komut ile " Eşleşmiş cihazlar listesi dolu radyo menüsünden eşleşmiş cihazlardan birini silin." şeklinde komut geliyor, ancak ben bu eşleşmiş cihazların listesine bir türlü ulaşamadım öyle bi seçenek yok,sadece uyarı verdiğinde eşleşmiş cihazlardan birini çıkarmak istiyomusunuz gibisinden bi pencere açılıyo çıkar diyorum lütfen bekleyiniz diyip sonrasında radyoya atıyo yada usb'ye . Sorun bundan ibarettir kitapçığa falan internetten ulaştım bilgi çözüm yolu bulamadım, bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.
İyi Forumlar.

WhatsApp Image 2018-10-04 at 22.36.04.jpeg

Ogün Çebitürk tarafından düzenlendi
resim ekleme
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Ses sistemi bu ise 4 lü flaşörün sağında ki ve solunda ki ince düğmelerle çıkarma işlemi yapılıyor.Eşleşmiş cihazın üzerine gelince çıkar diye ekranda ibare çıkar.O tuşların hangi izasındaysa onunla çıkarıyorsun.

$_86.JPG

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ses sistemim bu şekilde yalnız ben eşleşmiş cihazları ekranda göremiyorum sorun budur, uyarıdan sonra çıkar sekmesi geliyo tıklıyorum, lütfen bekleyiniz diyor, beklerken ekran radyoya yada usbye geçiyor.( usb çıkarıpta denedim sonuç aynı)
Teşekkürler.

WhatsApp Image 2018-10-04 at 22.36.04.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.