Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aks Kecesi Ve Turbo Sorunu

İsmail Gür

Soru

Arkadaşlar istanbuldan aydına gelmeden önce mars dinomomda sorun çıktı ama bayram olduğu için servisler kapaliydi bende mecburen sanayiye götürdüm ve guvenmedigimden basın da durdum aracı lifte kaldırıp muhafazayı soktuklerinde fark ettik ki aks kecesi patlamış ve şanzuman yağı dinomoda kısa devreye sebep olmuş temizledik sorun giderildi ama aracın bakımları yapılalı 100km olmadı servistekiler görmedi mı bunu acaba neyse aks kecesi yoktu ustanın elinde bayramdan sonra gel 100tl ye hallederiz dedi şimdi aydında servise geldim ve aks nefesi dedim 450tl dediler ve bir kaç gün sonra gün verdiler sizce burada mı değiştireyim yoksa istanbulda mı? Birde normalde çok sakin araç kullanırım ama yolda biraz sıkışırdım aracımı sert kalktım ve 5.000 rpm lerde vites değiştirerek devam ettim ama arac hata verdi cihaza bağladım turbo hatası dedi ama yolda sakin kullanarak 240km hıza çıktım hata vermedi basina gelen oldu mu yada nedendir acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
12 saat önce, İsmail Gür yazdı:

sakin kullanarak 240km hıza çıktım

Aks keçesi kaçıran bir arabada...!?

Zorlamadan kullanıp Istanbul'da değştirtin bence.

Ozan'ı da yazdığı gibi birden fazla kez değiştirtenler oldu.

Sürüş karakterinde bir sorun yoksa tekrarlamadığı sürece turbo arızası mesajını dikkate almak gereksiz bence.

Ama haliyle bence...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
18 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Aks keçesi kaçıran bir arabada...!?

Zorlamadan kullanıp Istanbul'da değştirtin bence.

Ozan'ı da yazdığı gibi birden fazla kez değiştirtenler oldu.

Sürüş karakterinde bir sorun yoksa tekrarlamadığı sürece turbo arızası mesajını dikkate almak gereksiz bence.

Ama haliyle bence...

Bilgiler ve tavsiyeler için teşekkür ederim o zaman burada şanzuman yağını tamamlayıp istanbul da serviste değiştireyim sorun çıkarsa da sonradan arkasında dururlar en azından turbo arızasını da bu sabah bir daha zorladım arabayı yine aynı hatayı verdi kapatıp açınca düzeliyor ama onu da bi turbocuya gösteririm istanbulda dediginiz gibi burada yaptırmanın bi anlamı yok sorun çıkarsa boşa para kaybı olur tekrardan tesekkurler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.