Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Marş Vermeme, Ateşleme Yapmama

Burak Tekin

Soru

Herkese iyi günler, 2011 focus mk2 aracımda ara sıra marş basarken ateşleme olmama sorunu yaşıyorum(akü sorunsuz, marş motoru rahat çalışıyor) ve anahtar daha sonra dönmüyor, kontağı tamamen kapatıp açmam gerekiyor. En son da tamamen marş motoru basmadı (yine aynı anahtar problemi oldu)  akü kutbunu söküp takınca çalışmaya başladı araba. Çalıştıktan sonra ise hiçbir şekilde tekleme,titreme,durma gibi sıkıntı olmuyor normal olarak çalışıyor. Daha önce karşılaşan varsa bu soruna yardımlarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Kızdırma bujisidir heralde. Bence bilgisayara bağlatın aracı. Çıkar sorun ortaya. Bazı ustalar kendi bakabiliyor buna. Ama güvendiğiniz ve iyi yorumlar yapılan bir usta olsun. Başka da bir yere gösterin ondan sonra karar verirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
02.05.2018 - 12:38 tarihinde, Çağdaş Kolcuoğlu yazdı:

Kızdırma bujisidir heralde. Bence bilgisayara bağlatın aracı. Çıkar sorun ortaya. Bazı ustalar kendi bakabiliyor buna. Ama güvendiğiniz ve iyi yorumlar yapılan bir usta olsun. Başka da bir yere gösterin ondan sonra karar verirsiniz. 

Araba benzin+lpg, bilgisayarda hiçbir kod yok, motor ustası-elektrikçi kontrol etti hiçbir şey çıkmadı, lpg ayarı da yaptırdım tekrar garanti olsun diye :) en azından artık haftada bir iki defaya indi sorun ama kaynağı bulunamadı 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Burak Tekin yazdı:

Araba benzin+lpg, bilgisayarda hiçbir kod yok, motor ustası-elektrikçi kontrol etti hiçbir şey çıkmadı, lpg ayarı da yaptırdım tekrar garanti olsun diye ? en azından artık haftada bir iki defaya indi sorun ama kaynağı bulunamadı 

Benim dayıoğlu baksa bulurdu; ama Adana'dasınız. İzmire yolunuz düşerse Turgutlu'da kendisi, oraya uğrar gösterirsiniz. Bazı sorunların sebepleri çok ince şeyler olabiliyor. Ne zaman böyle yapmaya başladı onu bilmeniz, sorunu bulmalarına yardımcı olacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.