Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Eurovision 2012 Turkiye | CAN BONOMO Love Me Back

Ogün Özemre

EUROVISION 2012 TURKIYE | CAN BONOMO Love Me Back  

14 üye oy kullandı

1. 1. Beğendiniz mi ?

Önerilen Mesajlar

Yurt dışı destek ekiplerimizle 10-12.lik arası bir yere kadar ancak yükselir, o da belki.

Basit ve eğlenceli bir melodi üzerine kurgulanmaya çalışılmış, ancak arada fazlası ile sekteye uğruyor, ağız tadı ile takip edilemiyor, Balkan motifleri ağırlıklı, Tevfik de yazmış, yeni ve yaratıcı bir yan yok.

Ama zaten bu yarışmadan da bir cacık olmaz ayrı mesele...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Meczup ve Bana Bir Saz Verin şarkılarının soundu benim dinlediğim bi müzik tarzı olmamısana rağmen hoşuma gitmişti.

Bence başarılı bi arkadaş ve bunun gibi gençlere güvenmek bana daha doğru geliyo.. Hadise gitti de noldu? Dansözlük dışında hiç bi yeteneğinin olmadığını herkese kanıtladı.

İlla birinci olucak diye bi şart yok ve bence başarılı olucaktır. Destek vermek lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilk elemeleri geçip finallere kalması bile bonomo için büyük başarı olur..ki artık TüRK insanı olarak milli mesele yapmaktan yavaş yavaş çook şükür kurtulduk..Bilindiği üzere yarışma, müzik yarışmasın dan çok komşu ülkelerin dayanışması , birbirlerinin performansına bakılmaksızın oy verilmesi şeklinde geçiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

trt çocuk kanalında güzel jingle olur... bence trt bir taşla iki kuş vurmaya çalışmış :)

Ve fakat akılda kalan bir melodisi var, dün akşam bir kere dinledim, sonra baktım eve giderken mırıldanıyorum, susturdum hemen içimdeki sesi, 10 dakika geçmedi baktım gene mırıldanıyorum.:)

Hayra alamet midir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şahsi fikrim, çok kötü değil...

Kötü diyenler son yıllarda ki şarkılarımızı unuttu sanırım :) :)

Ben eskileri dinliyorum valla :) 90 lardan ileri gitmiyorum genelde :D

özellikle hande yener serdar ortaç ve demet akalın hadise ve atiye denilen şahıslara aşırı derecede uyuz olmaktayım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ve fakat akılda kalan bir melodisi var, dün akşam bir kere dinledim, sonra baktım eve giderken mırıldanıyorum, susturdum hemen içimdeki sesi, 10 dakika geçmedi baktım gene mırıldanıyorum. :)

Hayra alamet midir?

abi ben susam sokağı'nın melodisini yıllardır unutmuyorum, akılda kalıcı oluyor genelde çocuk şarkıları :)

ya tabi şimdi hemen mal bulmuş mağribi gibi de yüklenmek istemiyorum ama bendeki ilk intibası çok olumlu değil. introsu hoş olmuş. sahne şovu herhalde bunun gibi olmaz. bi de arkadaş tam beyoğlu çocuğu, salaş giyim, salaş hırkalar filan bi acayip. inşallah ben haksız çıkarım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.